W tym szczególnym dniu, Dniu Edukacji Narodowej,

w imieniu całej społeczności uczniowskiej chcielibyśmy złożyć Dyrekcji Szkoły , wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi najszczersze życzenia , samych pogodnych dni, cierpliwości, wytrwałości, radości i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz Nas – uczniów! Pragniemy , aby nie zabrakło Wam zapału do kształcenia naszych charakterów. Gorąco dziękujemy Państwu za trudy niełatwej pracy, serce oraz wkład wniesiony w naszą edukację i wychowanie. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzii wpływ na ich dobre życiowe wybory.