19 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się apel podsumowujący pracę uczniów klas I-III w drugim semestrze. Nagrody z rąk pań dyrektor Barbary Karwat i Danuty Tartanus otrzymali uczniowie, którzy w konkursach szkolnych: matematycznych, ortograficznych, recytatorskich, przyrodniczych, artystycznych zajęli I, II i III miejsce. Uczniowie uczestniczyli również w konkursach świetlicowych, a także w zbiórce recyklingu. Za zaangażowanie i wysiłek uczniowie otrzymali ciekawe i bardzo atrakcyjne nagrody. Dziękujemy uczniom za ten pracowity, ale jakże owocny rok szkolny i życzymy udanych wakacji i miłego odpoczynku.