W dniu 12.09 w Szkole Podstawowej nr 4 w budynku na ulicy Szarych Szeregów odbył się apel pt.,,Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą,,.
W czasie apelu zostały poruszone takie zagadnienia jak:
-bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły,
-bezpieczne spędzanie czasu wolnego podczas przerw jak również po zajęciach lekcyjnych,
-reagowanie na przejawy agresji wobec własnej osoby oraz rówieśników,
– jak reagować na zaczepki obcej osoby,
-prawidłowe zachowanie się na drodze publicznej, zwłaszcza podczas jazdy rowerem,
Apel poprowadzony przez panią pedagog Magdalenę Głowińską i absolwenta naszej szkoły pana Marcina Bicz cieszył sie dużym zainteresowaniem dzieci. W trakcie jego trwania zostały zaprezentowane różne przedmioty, akcesoria chroniące dzieci w czasie zabawy na rolkach czy podczas jazdy na rowerze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z apelu.