46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Święto Niepodległości uczniowie naszej szkoły uczcili na wiele różnych sposobów.

Liczna grupa postanowiła wziąć udział w XXIV Skierniewickim Biegu Niepodległości.

Choć pogoda nie sprzyjała uroczystościom plenerowym atmosfera podczas biegu była wspaniała.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatora białe i czerwone koszulki, co z pewnością podkreśliło patriotyczny charakter tego wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnego startu i wspaniałej postawy.

Rodzicom dziękujemy za bardzo emocjonalny doping i przywiezienie swoich pociech na miejsce zawodów.

Szczególnie gratulujemy naszym uczniom, którzy w swoich kategoriach zdobyli miejsca medalowe.

Srebrny medal w kategorii dziewcząt klas VI zdobyła Jagoda Plaskota.

Na III miejscu uplasował się Wojciech Żaczkiewicz w kategorii chłopców klas VI, również  brązowy medal zdobył Bartosz Żaczkiewicz  w kategorii klas IV.