14 lutego, w Dzień Zakochanych, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do obejrzenia programu rozrywkowego ‘Międzynarodowa Randka w Ciemno’. Do programu zgłosili się kandydaci i kandydatki z 6 państw europejskich, tj. Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Grecji. Po krótkiej prezentacji własnej osoby musieli odpowiedzieć na 1 pytanie wybierającego. Ta osoba, której odpowiedź najbardziej spodobała się wybierającemu, razem z nim wygrała program.
Ta krótka, niemniej zabawna inscenizacja, była miłym przerywnikiem lekcji w ten sympatyczny walentynkowy dzień. Zostały również rozdane Walentynki, którymi uczniowie naszej szkoły chętnie siebie obdarowali.