W dniu 24.02.2017r na Pływalni Nawa w Skierniewicach uczniowie naszej szkoły  zmierzyli się z najlepszymi drużynami, które przeszły eliminacje na szczeblu powiatowym.  W zawodach z cyklu Szkolnego Związku Sportowego nasze drużyny pływackie zaprezentowały się bardzo dobrze. Ekipa dziewcząt zajęły IV miejsce, zaś chłopcy płynący w składzie: Żaczkiewicz Bartosz, Wyszkowski Karol, Karwat Bartosz, Pecyna Maksymilian, Pietrzyk Michał, Chudzio Piotr, Świderski Krzysztof, Michałowski Mikołaj, Łukasiewicz Stanisław, Ratajczak Kacper zajęli II miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 22.03.2017r. Gratulujemy i życzymy sukcesu na arenie wojewódzkiej.