05 kwietnia 2017 r. na Hali Sportowej nr I przy ul. Pomologicznej odbyły się zawody sportowe – Gry i Zabawy zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W zawodach wzięła udział 40- osobowa grupa uczniów z klas I – IV.

Każda grupa wiekowa rywalizowała w czterech konkurencjach.

W łącznej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce.

W zawodach z kl. I – III udział wzięli:

Paweł Bartłomiejczyk, Gabriela Błaż, Kacper Ciszewski, Gabriela Golis, Amelia Hładuńska, Szymon Janecki,

Nikola Janus, Patrycja Jaworska, Wiktor Kaliszek, Justyna Kawczyńska, Jakub Koncewicz, Bartosz Korbeń,

Michał Makowski, Franciszek Małachowski, Igor Mazurek, Maciej Pałczyński, Julia Pawelczak, Maja Pawlikowska, Małgorzata Piotrowska, Alan Rysiński, Kamila Sałuda, Dominik Seweryniak, Julia Sypulska, Emilia Trojanowska, Igor Trojanowski, Lena Wójcik, Patryk Wójcik, Roksana Wysocka, Wiktoria Zarzycka, Igor Zasada.

Znakomicie w zawodach spisali się uczniowie kl. IV, którzy wystąpili w następującym składzie:

Weronika Miszke, Kinga Kafarska, Natalia Matysek, Aleksandra Krzesak, Aleksandra Kozłowska,

Aleksander Sulikowski, Bartosz Żaczkiewicz, Igor Wosiak, Oskar Walczak, Igor Bober.