17 maja 2018 roku uczniowie 3 b wzięli udział w pokazie filmu  „Przyjaciele – w organizmie człowieka”. Dzieci miały możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń. Podczas seansu w kopule, dzieci leżały na miękkich matach. Dla urozmaicenia filmu informacja przekazywana była uczniom nie tylko za pomocą kolorów i dźwięku, lecz również pod kątem 360°.
Film sferyczny porywał dzieci w świat ciekawostek o organizmie człowieka. Zawierał mnóstwo niezbędnych informacji, które uczniowie mogą sobie lepiej przyswoić niż podczas tradycyjnej projekcji filmu w kinie lub w telewizji.