46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Klasy 1-3 konkursy międzyszkolne

Wyniki konkursów międzyszkolnych

29 listopada 2017 roku laureaci Szkolnego konkursu Mini Playback Show reprezentowali naszą szkołę na „VI Międzyszkolnym Konkursie Mini Playback Show”.
Ta coroczna impreza pozwala na rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci, kształtowanie ich zainteresowań muzycznych, aktorskich, a także upowszechnia kulturę muzyczną młodych ludzi.
W tym roku, jak podkreślił Pan Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 – Artyści prezentowali bardzo wysoki poziom zarówno imitacją śpiewu, poczuciem rytmu oraz charakteryzacją i stylizacją. Jury było pod ogromnym wrażeniem wszystkich prezentacji.
W słynnej z „Mini Playback Show” „siódemce” uczniowie naszej szkoły prezentowali repertuar: Katy Perry, Justine’a Bibera, Ewy Farny ,Cleo i Męskie Granie Orkiestra – „Nieboskłon”.
Jury doceniło prezentacje naszych młodych artystów. Wyniki mówią same za siebie i przedstawiają się następująco:

KATEGORIA- SOLIŚCI KLAS II-III
Gabriela Golis, klasa IIIc – II MIEJSCE

KATEGORIA-ZESPOŁY
Nika Plucińska, Adam Derda, Franciszek Grotkowski, klasa Id – II MIEJSCE

Była moc!!! Gratulacje!!!
BRAWO WY!!

W listpoadzie 2017  czworo uczniów z klasy 3e wzięło udział w plastycznym ,pozaszkolnym  konkursie: „Choinka profesora Einsteina”. Spośród wielu prac nadesłanych z różnych zakątków Polski została doceniona Choinka „naszej trzecioklasistki”, Agnieszki Radek.  Uczennica otrzymała zaszczytne 3 miejsce w konkursie i atrakcyjną nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Radek , uczennica klasy 3e po raz kolejny została laureatką konkursu plastycznego, tym razem jest to 1 miejsce  w  konkursie  pt.: Zdrowy styl i zdrowe życie-też rysuję, czy widzicie?. Konkurs  został zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!