46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy międzyszkolne

Wyniki konkursów międzyszkolnych

VII Międzyszkolny KonkursMini Playback Show” – Byliśmy!

6 lutego 2019r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w VII Międzyszkolnym Konkursie „Mini Playback Show”. Uczestnicy prezentowali wybrany przez siebie utwór, wcielając się w postać wybranego solisty lub zespołu, naśladując jego gesty, ruchy ust  oraz wygląd. Komisja oceniająca przyznawała punkty za każdy następujący element: charakteryzacja, dobór repertuaru, poczucie rytmu, imitację śpiewu oraz ogólne wrażenia prezentacji. Uczniowie naszej „Czwórki”  zebrali wysokie noty, co przełożyło się na  osiągnięcia. I tak:

W kategorii I – Soliści klas 0-I – Aleksandra Radek – II MIEJSCE

W kategorii III – Soliści klas IV- V – Gabriela Golis – I MIEJSCE

W kat. zespoły:  Nika Plucińska , Franciszek Grotkowski , kl. 2d – II MIEJSCE

Jan Wróblewski, Piotr Reyman, Maciej Suplewski, k. 2e – WYRÓŻNIENIE

   Każdy uczestnik  otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie. Natomiast NASI LAUREACI wrócili także ze statuetkami, dyplomami, nagrodami oraz z tym, co najważniejsze i  bezcenne –  wiarą we własne możliwości, która dodaje skrzydeł!!!

                                                                                                                                         BRAWO WY!!!

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” w Skierniewicach

W sobotę, 5 stycznia w Kinoteatrze Polonez odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, którego organizatorem jest Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Skierniewicach (główna organizatorka: nauczyciel muzyki Iwona Galińska). Patronat nad imprezą tradycyjnie objął Prezydent Miasta Skierniewice.

Szkołę  Podstawową nr 4 w kategorii klas młodszych reprezentowały Aleksandra Radek z klasy 1a i Ewa Karwat z klasy 1e.Obie dziewczynki zaśpiewały na scenie wybrane przez siebie kolędy. Talent dziewczyn został doceniony przez jury , które osteczecznie zdecydowało, że na 3 miejsce zasłużyła Ewa. Serdecznie grtulujemy i życzymy dziewczynkim dalszych sukcesów.

Uczennica klasy 1a, Aleksandra Radek zajęła 3 miejsce w kategorii klas 1-3, w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.: ”Sanie Świętego Mikołaja „ organizowanym przez Centrum Nauki Experymentraium w Łodzi. Oryginalna interpretacja tematu i obszerny format pracy (A1) został doceniony przez organizatorów konkursu , co zagwarantowało uczennicy skierniewickiej „Czwórki” miejsce na podium. Jeszcze raz GRATULUJEMY Oli i życzymy dalszych sukcesów!!!

Poniżej nagrodzona praca:

We wtorek 13 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Skierniewicach odbył się
VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Kornelek 2018.”
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie :
Ewa Karwat kl. Ie, Remigiusz Ulanowski kl. IIa, Kacper Kowalczyk oraz Dominika Piłat
z kl. IVa, Juliusz Bruger, Natalia Chudzio, Michał Synajewski oraz Maja Tartanus z kl. Vc.
Liwia Heichman kl. VIIa, Natalia Łazęcka kl. VIIb.
Uczniowie prezentowali piosenki tematyczne w kategorii solista oraz zespół.
Remigiusz Ulanowski, który występował jako solista w kategorii klas I –II otrzymał wyróżnienie.
Liwia Heichman jako solistka w karegorii klas VII – VIII zdobyła II miejsce,
a Natalia Łazęcka występująca w tej samej kategorii zdobyła III miejsce.
Do konkursu uczniów przygotowywały nauczycielki: Monika Bezdziczek, Iryna Goraj
i Karolina Podsędek.