46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy szkolne

Wyniki konkursów szkolnych

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH
„Pięknie i poprawnie piszę”
I MIEJSCE
Aleksandra Radek – kl. I a
II MIEJSCE
Natalia Majchrowska – kl. Ia
Alicja Nowak – kl. Ic
III MIEJSCE
Natalia Moroz – kl. Ie
Julia Adamik – kl. Ic

W czwartek (16 maja 2019 r.) uczniowie klas drugich wzięli udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce Marcel Wieprzkowicz kl. IIb
II miejsce Michał Sadowski kl. IIb
Filip Korzycki kl. IIc
III miejsce Maciej Suplewski kl. IIe

Wyróżnienie:
Adrianna Kowalska kl. IIc
Adam Derda kl. IId
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.
Do konkursu uczniów przygotowywały nauczycielki: Aneta Fatel, Halina Makola, Justyna Lorenc-Kowalska oraz Ilona Skowrońska-Kałwak

Wyniki Szkolnego XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego
Kategoria klas I- II
I miejsce- Aleksandra Radek kl. Ia i Nika Plucińska kl. II d
II miejsce – Anastazja Białowąs kl. I c i Eliza Mozga kl. IIc
III miejsce- Patrycja Dudkiewicz kl. II a
Wyróżnienia
Marek Seliga kl. II c
Kategoria klas III- IV
I miejsce – Agnieszka Radek kl. IV e, Igor Zasada kl. III b
i Magdalena Sypulska kl. III a
II miejsce – Kamila Sałuda kl. III b
Laureaci I miejsc wystąpią 9 maja o godz. 10:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach w Eliminacjach miejskich- gratulujemy!
Laureaci Eliminacji miejskich wezmą udział w Finale Powiatowym 16 maja o godz. 10:00 w CKiS w Skierniewicach, laureaci Finału Powiatowego wezmą udział w Finale Wojewódzkim „Świerszczykowe Wierszyki” – Trzymamy kciuki!

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „MISTRZ MATEMATYKI”
DLA KLAS III 2019r.
I miejsce – Igor Zasada kl. III b
II miejsce – Emilia Trojanowska kl. III b
III miejsce – Lena Wożniak kl. III a
Wyróżnienia
Wiktor Kaliszek kl. III b
Bartłomiej Bobrowski kl. III a
Do drugiego etapu międzyszkolnego przechodzą uczniowie z najlepszymi wynikami.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU DLA KLAS DRUGICH
„Pięknie i poprawnie piszę”
I miejsce Franciszek Grotkowski 2d
II miejsce Leon Jesionkowski 2c
III miejsce Antoni Lorenc kl. 2d
Wyróżnienia otrzymali:
• Anna Piorun 2 c
• Alicja Kapuściak 2d
• Filip Korycki 2c
Gratulujemy!!!

 

Wyniki XIX Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

 „Poeci Dzieciom” dla klas I-III 2019 r.

I miejsca

  1. I a – Aleksandra Radek
  2. II d – Nika Plucińska
  3. III b – Igor Zasada                        

II miejsca

  1. I b – Hanna Janecka
  2. II c– Eliza Mozga
  3. III a – Magdalena Sypulska                                  

III miejsca

  1. I c– Anastazja Białowąs
  2. II d – Adam Dębski
  3. II c – Leon Jesionkowski
  4. III b – Jakub Koncewicz

Wyróżnienia

  1. I e – Kacper Karkowski
  2. II a – Patrycja Dudkiewicz
  3.   II c – Martyna Zielińska
  4.   II e – Oskar Kowalczyk

Zdobywcy I miejsc z poziomu klas I, II i III będą reprezentować naszą szkołę w etapie międzyszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach w dniu 29.03.2019 roku o godzinie 13.00.

W poniedziałek 5 listopada 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów klas I-III.
Uczniowie prezentowali piosenki tematyczne w kategorii solista oraz zespół.
Oto wyniki konkursu:

I miejsce Ewa Karwat kl. Ie
Remigiusz Ulanowski kl. IIa
II miejsce Maja Rutkowska kl. Ib
Nika Plucińska kl. IId
Martyna Zielińska kl. IIc
III miejsce Paulina Gala kl. Ic
Aleksandra Sieczko kl. IIe

WYRÓŻNIENIE
Amelia Grabowska kl. Id
(zespół) Zuzanna Gródecka i Kinga Nowak kl. Id
Emilia Brocka kl. Ie
Patrycja Dutkiewicz kl. IIa
Eliza Mozga kl. IIc
Oskar Kowalczyk kl. IIe
Małgorzata Piotrowska kl. IIIa
Lena Woźniak kl. IIIa

Zdobywcy I miejsca będą reprezentować szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Kornelek 2018”

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy
i gratulujemy!!!

 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego da klas drugich pt. „Mój wymarzony zawód”:

1 miejsce Nika Plucińska kl. 2d
2 miejsce Lena Młynarska kl. 2e
3 miejsce Nina Kłoda  kl. 2a
Wyróżnienie:
Maksymilian Wójt kl. 2d
Ada Kowalska kl. 2c
Jan  Zaborski kl 2a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!