46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Klasy 1-3 konkursy szkolne

Wyniki konkursów szkolnych

Wyniki Szkolnego Konkursu Mini Playback Show
KATEGORIA- SOLIŚCI
I MIEJSCE – Gabriela Golis – klasa III c
I MIEJSCE – Igor Krzesak – klasa II b
II MIEJSCE – Jan Wróblewski – klasa I e
III MIEJSCE – Karina Filipek – klasa III b
WYRÓŻNIENIA
Zofia Kluczek – klasa I a
Patrycja Dudkiewicz– klasa I a
Anna Zając – klasa I a
Nina Kłoda– klasa I a
Maja Jaśniak – klasa I b
Alan Golenia- klasa I b
Marta Krokocka – klasa I c
Ewa Szymczak- klasa I c
Klaudia Kołtun- klasa I d
Adam Dębski- klasa I d
Zofia Kuśmierczyk- klasa I e

NAZWA KONKURSU: W zdrowym ciele – zdrowy duch.

ORGANIZATORZY: Aneta Fatel, Aleksandra Klepaczka

NAUCZYCIEL(E)  PRZYGOTOWUJĄCY UCZNIÓW: Agnieszka Owczarek, Lila Zielińska

LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA KLASA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
1. Nela Kania II a I miejsce Lila Zielińska
2. Oliwia Kurz II a I miejsce Lila Zielińska
3. Hanna Królik II b II miejsce Agnieszka Owczarek
4. Wiktor Kaliszek II b II miejsce Agnieszka Owczarek
5. Magdalena Sypulska II a III miejsce Lila Zielińska
6. Lena Matuszewska II a III miejsce Lila Zielińska

 

Wyniki szkolnego konkursu  plastycznego dla kl. III  „Bohater ulubionej książki”

Organizatorzy: Ilona Skowrońska-Kałwak,  Monika Bezdziczek

Nauczyciel(e)  przygotowujący uczniów: Anna Maj, Edyta Trebnio, Lidia Seligowska, Monika Paradowska, Aleksandra Klepaczka.

NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA KLASA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
Szymczak Zuzanna

Radek Agnieszka

III B

III E

I

I

Edyta Trebnio

Aleksandra Klepaczka

 
Czubatka Olga

Kozłowska Zuzanna

III B

III A

II

II

Edyta Trebnio

Anna Maj

 
Gajewska Aleksandra

Dobczyk Igor

Kowalczyk Gabriel

III C

III A

III D

III

III

III

Lidia Seligowska

Anna Maj

Monika Paradowska

 
Gajda Oliwia

Golis Gabriela

Włodarczyk Gabriela

III E

III C

III D

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Aleksandra Klepaczka

Lidia Seligowska

Monika Paradowska

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas pierwszych
„Lubię moją szkołę”

I miejsce – Aleksander Sas  klasa I c,

II miejsce – Nikola Plucińska kl. 1b i Aleksandra Pietrzyk kl. 1c  III miejsce Alicja Rawa kl. 1a i Maksymilian Wójt kl. 1d.

Wyróżnienia przyznano:

Annie Piorun z kl. Ic Piotrowi Rejmanowi z kl. IeJakubowi Rudzikowi z kl. Id Alanowi Laba z kl. Ie  Zofii Kuśmierczyk z kl. Ie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!