28 października 2019r. naszą szkołę w konkursie Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” XIV Edycja godnie reprezentowali uczniowie klasy 2e: Lena Lasota i Hubert Soroka.
Konkurs odbył się na hali OSiR Skierniewice. Uczniowie mieli do pokonania „prawdziwy” policyjny tor przeszkód oraz zmierzyli się w teście z wiedzy o bezpieczeństwie. Na 10 szkół z powiatu skierniewickiego, Lena i Hubert zajęli 4 miejsce.
Nagrody dla zawodników ufundował skierniewicki urząd miasta oraz wójtowie okolicznych gmin, a wręczyła je zastępca skierniewickiego komendanta policji, mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz.
Serdecznie gratulujemy!