46 833-27-38 sp4sk@op.pl

Przeczytaliśmy – namalowaliśmy

Jedną z form, w jakiej biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielem plastyki p. Pawłem Legięckim, propagowała w tym roku czytelnictwo, był konkurs czytelniczo – plastyczny „Przeczytaliśmy – namalowaliśmy” skierowany do uczniów...
Więcej

Kronika – 2017 II semestr

Sprawni niepełnosprawni

SPOTKANIE Z MONIKĄ PIWOWARON, PRACOWNIKIEM WTZ W SKIERNIEWICACH3 i 5 kwietnia 2017 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z Moniką Piwowaron, pracownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” w Skierniewicach....

czytaj dalej

DRZEWO CZYTELNIKA

Wiosna do szkolnej biblioteki zawitała już na początku marca, ponieważ na drzewie umieszczonym w czytelni zaczęły pojawiać się nowe liście. To liście inne niż wszystkie. Na każdym z nich uczniowie napisali osobiste argumenty, dlaczego warto czytać książki. „Najlepsze...

czytaj dalej

Informacja

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,truizmem jest stwierdzenie, że kilka procent uczniów ma trudności z opanowaniem techniki czytania. Często te trudności wynikają z dysleksji, a czasem po prostu dziecko potrzebuje więcej czasu, aby opanować technikę...

czytaj dalej

Informacja

Drodzy Rodzice i Uczniowie,               biblioteka szkolna, we współpracy z nauczycielkami języka angielskiego, zaczęła tworzyć dział literatury dla dzieci i młodzieży wydanej w języku angielskim.            Księgozbiór do tego działu będziemy gromadzić na bieżąco i...

czytaj dalej