46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Pracownicy

Dyrekcja

mgr Barbara Karwat

mgr Barbara Karwat

Dyrektor Szkoły

barbara.karwat@sp4-skierniewice.pl
mgr Renata Bornińska

mgr Renata Bornińska

Zastępca Dyrektora Szkoły

renata.borninska@sp4-skierniewice.pl
mgr Danuta Tartanus

mgr Danuta Tartanus

Zastępca Dyrektora Szkoły

danuta.tartanus@sp4-skierniewice.pl

 

mgr Dariusz Owczarek

Zastępca Dyrektora Szkoły

.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ Podpis
1. Adamczyk Urszula matematyka
2. Albrychiewicz Agnieszka zajęcia artystyczne/świetlica
3. Azarkiewicz Elżbieta Ewa wychowanie fizyczne
4. Bezdziczek Monika Paulina edukacja wczesnoszkolna
5. Biernat Anna fizyka
6. Bies Joanna przyroda
7. Bornińska Renata wicedyrektor/historia
8. Bors Katarzyna świetlica
9. Boryna Monika j. niemiecki/świetlica
10. Dembko-Pryk Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
11. Fatel Aneta Anna edukacja wczesnoszkolna
12. Gągorowska Urszula przyroda
13. Głogowska Ewa Barbara j. polski
14. Głowińska  Magdalena pedagog szkolny
15. Goraj Iryna muzyka
16. Górecka Małgorzata matematyka
17. Górniak Barbara j. polski
18. Górska Anna historia/WOS
19. Gruchała Renata Agata j. polski
20. Grzejszczak-Wojdacz Anna j. angielski
21. Hoppe Jadwiga j. angielski
22. Jabłońska Agata Maria j. angielski
23. Jankiewicz Iwona j. polski
24. Kamińska Anna j. polski
25. Karwat Barbara dyrektor/j. polski
26. Kijańska-Gos Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
27. Kirst Ewa wychowanie fizyczne
28. Klepaczka Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
29. Klemba Grażyna biblioteka
30. Klepaczka Małgorzata chemia
31. Kłos Wanda świetlica
32. Kłosińska Elżbieta matematyka
33. Kołacz Magdalena logopeda
34. Korycki Radosław wychowanie fizyczne
35. Kowara-Czarnecka Marta j. polski/etyka
36. Krawczyk Jolanta chemia/fizyka/informatyka
37. Krokocki Jerzy religia
38. Kruk Ewa matematyka
39. Kunat Julita świetlica
40. Kuśmierz Jolanta wychowanie fizyczne/EDB
41. Kwaśniewska Bożena WDŻ, biologia
42. Legięcka Katarzyna religia
43. Legięcki Paweł Jacek plastyka
44. Lorenc-Kowalska Justyna edukacja wczesnoszkolna
45. Machowska Mariola świetlica
46. Maj Anna edukacja wczesnoszkolna
47. Majka Paulina j. angielski
48. Majsik Jolanta biblioteka
49. Makola Halina edukacja wczesnoszkolna
50. Malka Małgorzata historia/WOS
51. Mazgaj Agnieszka Elżbieta świetlica
52. Melon Małgorzata j. angielski
53. Melon-Mika Karolina Anna j. angielski
54. Michalak Agata j.polski/j. niemiecki
55. Miśta Bartłomiej wychowanie fizyczne
56. Mokrzycka Marta religia
57. Morawski Krystian wychowanie fizyczne
58. Nosal Magdalena historia
59. Nowosad Katarzyna matematyka
60. Okrasa Agnieszka wychowanie fizyczne/WDż
61. Okruch Wiesława wychowanie fizyczne
62. Owczarek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
63. Owczarek Dariusz wychowanie fizyczne/wicedyrektor
64. Owczarek Monika edukacja wczesnoszkolna
65. Ozga-Morawska Bożena zajęcia artystyczne/plastyka/muzyka
66. Pasik Dorota informatyka/zajęcia techniczne
68. Piątkowska Marianna edukacja wczesnoszkolna
69. Pokora Natalia j. polski
70. Pokrop Małgorzata geografia
71. Rdes Anna religia
72. Różycka Halina religia/zajęcia techniczne
73. Ryfka Dorota j. polski/ j. rosyjski
74. Salamon Magdalena j. angielski
75. Seligowska Lidia edukacja wczesnoszkolna
76. Skowrońska-Kałwak Ilona edukacja wczesnoszkolna
77. Słaba Marzena religia/etyka
78. Smyła Aneta matematyka
79. Stasiewicz Renata historia
80. Stoliński Łukasz gimnastyka rehabilitacyjna
81. Śmieszek Katarzyna zwolnienie lekarskie
82. Tartanus Danuta Marianna wicedyrektor/ edukacja wczesnoszkolna
83. Trebnio Edyta Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
84. Wacławek Iwona edukacja wczesnoszkolna
85. Walczewski Tomasz wychowanie fizyczne
86. Wawrzyniecka Anna matematyka
87. Wenus Adam Sylwester informatyka/technika
88. Wiercioch Krzysztof wychowanie fizyczne
89. Wierzbicka Katarzyna j. angielski
90. Wojtala Katarzyna pedagog szkolny
91. Woźniak Aneta przyroda
92. Wójcik Magdalena świetlica
93. Wyszogrodzka Beata matematyka
94. Zakrzewska Sylwia j. niemiecki
95. Załuska Małgorzata biologia/fizyka
96. Zdrojewska Marzena j. angielski/muzyka
97. Zielińska Lila edukacja wczesnoszkolna
98. Żaczek Agata pedagog szkolny

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1.      I A   Monika Bezdziczek
  2.      I B   Aneta Fatel
  3.      I C   Halina Makola
  4.      I D   Justyna Lorenc- Kowalska
  5.      I E   Ilona Skowrońska- Kałwak
  6.     II A   Lila Zielińska
  7.     II B   Agnieszka Owczarek
  8.    III A   Anna Maj
  9.    III B   Edyta Trebnio
  10.  III C   Lidia Seligowska
  11.  III D   Katarzyna Kijańska- Gos
  12.  III E    Aleksandra Klepaczka
  13.  IV A    Iwona Wacławek
  14.  IV B    Tomasz Walczewski
  15.  IV C    Ewa Głogowska
  16.  IV D    Dorota Ryfka
  17.  IV E    Joanna Bies
  18.  IV F    Anna Kamiska
  19.  IV G   Elżbieta Azarkiewicz
  20.  IV H   Monika Owczarek
  21.  V A     Anna Grzejszczak-Wojdacz
  22.  V B     Beata Wyszogrodzka
  23.  V C     Paweł Legięcki
  24.  V D    Aneta Woźniak
  25.  V E    Renata Stasiewicz
  26.  VI A   Agata Jabłońska
  27.  VI B   Nowosa Katarzyna
  28.  VI C   Renata Gruchała
  29.  VI D   Magdalena Nosal
  30.  VII A   Krystian Morawski
  31.  VII B   Małgorzata Górecka
  32.  VII C   Karolina Melon-Mika
  33.  VII D   Magdalena SalamonKlasy gimnazjalne34.   II A    Ewa Kruk
    35.   II B    Agata Michalak
    36.   II C    Małgorzata Pokrop
    37.   II D    Małgorzata Załuska
    38.   II E     Aneta Smyła
    39.  III A    Iwona Jankiewicz
    40.  III B    Sylwia Zakrzewska
    41.  III C    Marzena Zdrojewska
    42.  III D    Marta Kowara-Czarnecka
    43.  III E    Bożena Kwaśniewska
    44.  III F    Elżbieta Kłosińska

 

 

Lp. Nazwisko i imię stanowisko
1. Szalewicz Iwona główna księgowa
2. Dąbrowska Edyta księgowa (nieobecna)
3. Sabat Alicja samodzielny referent ds. płac
4. Wysocka Magdalena sekretarz szkoły
5. Suplewska Magdalena sekretarka
6. Klekotko Joanna specjalista ds. kadr
7. Szkopiński Andrzej kierownik gospodarczy
8. Koźbiał Ewa zastępca kierownika gospodarczego
9. Zbierska Krystyna inspektor BHP
10. Sawicka Iwona intendent
11. Jakubowski Jerzy konserwator
12. Mierzejewski Andrzej konserwator
13. Smolarek Marian konserwator
14. Baleja Danuta woźna
15. Dałkowska Krystyna woźna
16. Goździk Marianna woźna
17. Wiśniewska Ewa woźna
18. Bartosik Dorota sprzątaczka
19. Bielecka Agnieszka sprzątaczka
20. Gralewska Teresa sprzątaczka
21. Kalisiak Anna sprzątaczka
22. Karbowiak Aneta sprzątaczka
23. Korbin Agnieszka sprzątaczka
24. Niedźwiadek Halina sprzątaczka
25. Pięcek Urszula sprzątaczka
26. Tracz Renata sprzątaczka
27. Zaradna Karolina sprzątaczka
28. Gradowska Renata kucharka
29. Jasiak Elżbieta pomoc kuchenna