46 833-27-38 sp4sk@op.pl

Pracownicy

Dyrekcja

mgr Barbara Karwat

mgr Barbara Karwat

Dyrektor Szkoły

barbara.karwat@sp4-skierniewice.pl

mgr Renata Bornińska

mgr Renata Bornińska

Zastępca Dyrektora Szkoły

renata.borninska@sp4-skierniewice.pl

mgr Danuta Tartanus

mgr Danuta Tartanus

Zastępca Dyrektora Szkoły

danuta.tartanus@sp4-skierniewice.pl

L.p.     Imię i nazwisko     Nauczany przedmiot
1.     Karwat Barbara     JĘZYK POLSKI
2.     Bornińska Renata     HISTORIA
3.     Tartanus Danuta     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
4.     Azarkiewicz Elżbieta     WYCHOWANIE FIZYCZNE
5.     Bezdziczek Monika     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
6.     Błażejewska Dorota     MUZYKA
7.     Bors Katarzyna     NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
8.     Boryna Monika     JĘZYK NIEMIECKI
9.     Bysynger Irena     PEDAGOG
10.     Dembko – Pryk Elżbieta     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
11.     Fatel Aneta     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
12.     Gągorowska Urszula     PRZYRODA
13.     Głogowska Ewa     JĘZYK POLSKI
14.     Górecka Małgorzata     MATEMATYKA
15.     Gruchała Renata     JĘZYK POLSKI
16.     Grzejszczak -Wojdacz Anna     JĘZYK ANGIELSKI
17.     Jabłońska Agata     JĘZYK ANGIELSKI
18.     Kijańska Katarzyna     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
19.     Kochanowska Anna     RELIGIA
20.     Krokocki Jerzy     RELIGIA
21.     Kunat Julita     NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
22.     Legięcki Paweł     PLASTYKA, TECHNIKA
23.     Lorenc- Kowalska Justyna     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
24.     Machowska Mariola     NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
25.     Maj Anna     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
26.     Majsik Jolanta     BIBLIOTEKA
27.     Makola Halina     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
28.     Marta Mokrzycka     RELIGIA
29.     Mazgaj Agnieszka     NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
30.     Melon – Mika Karolina     JĘZYK ANGIELSKI
31.     Melon Małgorzata     JĘZYK ANGIELSKI
32.     Miśta Bartłomiej     WYCHOWANIE FIZYCZNE
33.     Morawski Krystian     WYCHOWANIE FIZYCZNE
34.     Nosal Magdalena     HISTORIA, NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
35.     Nowosad Katarzyna     MATEMATYKA
36.     Owczarek Agnieszka     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
37.     Owczarek Monika     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
38.     Pawlata Katarzyna     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
39.     Piątkowska Marianna     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
40.     Pierzan Aleksandra     JĘZYK POLSKI
41.     Podkoń Justyna     MUZYKA
42.     Pokora Natalia     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
43.     Salamon Magdalena     JĘZYK ANGIELSKI
44.     Seligowska Lidia     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
45.     Skowrońska – Kałwak Ilona     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
46.     Stasiewicz Renata     HISTORIA
47.     Stoliński Łukasz     GIMNASTYKA KOREKCYJNA
48.     Synowiec Mirona     PRZYRODA
49.     Śmieszek Katarzyna     JĘZYK POLSKI
50.     Trebnio Edyta     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
51.     Wacławek Iwona     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
52.     Walczewski Tomasz     WYCHOWANIE FIZYCZNE
53.     Wawrzyniecka Anna     MATEMATYKA
54.     Wenus Adam     INFORMATYKA, TECHNIKA
55.     Wierzbicka Katarzyna     JĘZYK ANGIELSKI
56.     Więckowska Beata     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
57.     Woźniak Aneta     PRZYRODA
58.     Wójcik Magdalena     NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
59.      Zalewska Wiesława     RELIGIA
60.      Zielińska Lila     EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
61.      Żaczek Agata     PEDAGOG

ROK SZKOLNY 2016/2017
1.     I A     Lila Zielińska
2.     I B     Agnieszka Owczarek
3.     II A     Beata Więckowska
4.     II B     Edyta Trebnio
5.     II C     Natalia Pokora (zas. LidiaSeligowska)
6.     II D     Elżbieta Dembko-Pryk
7.     II E     Katarzyna Pawlata
8.     III A     Iwona Wacławek
9.     III B     Aneta Fatel
10.     III C     Halina Makola
11.     III D     Monika Owczarek
12.     III E     Marianna Piątkowska
13.     III F     Katarzyna Kijańska
14.     III G     Justyna Lorenc – Kowalska
15.     III H     Ilona Skowrońska-Kałwak
16.     IV A     Anna Grzejszczak-Wojdacz
17.     IV B     Anna Wawrzyniecka
18.     IV C     Paweł Legięcki
19.     IV D     Aneta Woźniak
20.     IV E     Renata Stasiewicz
21.     V A     Agata Jabłońska
22.     V B     Katarzyna Śmieszek
23.     V C     Renata Gruchała
24.     V D     Magdalena Nosal
25.     VI A     Urszula Gągorowska
26.     VI B     Małgorzata Górecka
27.     VI C     Karolina Melon-Mika
28.     VI D     Magdalena Salamon

Sekretariat: p. Magdalena Wysocka

Księgowość: p. Genowefa Galant (Suplewska Magdalena) i p. Edyta Dąbowska (Bitel Elżbieta)

Pielęgniarka szkolna: p. Bożena Pękala

Kierownik gospodarczy: p. Ewa Koźbiał

Personel techniczny:  p. Halina Niedźwiadek,  Karolina Zaradna, Ewa Wiśniewska

Personel: p. Renata Gradowska, p. Maria Lesiak, p. Elżbieta Jasiak,p. Iwona Sawicka (intendentka)

Konserwatorzy: p. Jerzy Jakubowski, p. Andrzej Mierzejewski