46 833-27-38 sp4sk@op.pl

Rada rodziców

Wstęp:

Szanowni Państwo/Szanowni Rodzice

Witamy serdecznie w zakładce Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Skierniewicach.

Na tej stronie chcemy zamieszczać wszystkie ważne informacje związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców, nasze cele, plany oraz tematy spraw którymi będziemy się zajmować.

Mamy nadzieje, iż zachęcimy Państwa do współpracy i aktywnego działania na rzecz szkoły i naszych dzieci.

Liczymy na Państwa pomysły, uwagi i wskazówki.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prezydium RR

—-

Informacja:

W dn. 21 września 2016 roku, podczas zebrania delegatów Rad Oddziałowych do Rady Rodziców w trybie glosowania udzielono absolutorium ustępującej Radzie oraz wybrano skład prezydium Rady Rodziców i Komisji Rewizyjnej na rok szkolny 2016/2017.

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Przewodnicząca- Milena Godos

Zastępca przewodniczącego- Ewelina Bursztynowicz

Zastępca przewodniczącego- Olga Groszkowska

Sekretarz- Ewa Zakrzewska

Skarbnik- Joanna Zakrzewska

Skład Komisji Rewizyjnej:

Robert Koceba

Katarzyna Rutkowska

Luiza Szczurkiewicz

Ponad to, podczas zebrania omówiono następujące tematy:

– Zatwierdzono przedstawione przez Panią Dyrektor Barbarę Karwat plany programów profilaktyki oraz wychowawczy.

– Przychylnie zaopiniowano propozycje dodatkowych dni wolnych w roku szkolnym 2016/2017

– Podjęto decyzje o wysokości składki na Radę Rodziców oraz możliwości otrzymania zwrotów i określono zasady ich otrzymania.

– Omówiono bieżącą działalność szkoły i zakreślono plany działań i prac dla prezydium Rady Rodziców.

—–

Regulamin Rady Rodziców – w formie załącznika pdf

——

Prosimy o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców.
Wpłaty można dokonać do wychowawcy klasy.