46 833-27-38 sp4sk@op.pl

Rada rodziców

Wstęp:

Szanowni Państwo/Szanowni Rodzice

Witamy serdecznie w zakładce Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Skierniewicach.

Na tej stronie chcemy zamieszczać wszystkie ważne informacje związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców, nasze cele, plany oraz tematy spraw którymi będziemy się zajmować.

Mamy nadzieje, iż zachęcimy Państwa do współpracy i aktywnego działania na rzecz szkoły i naszych dzieci.

Liczymy na Państwa pomysły, uwagi i wskazówki.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prezydium RR

Posiedzenie Rady Rodziców

W dn. 07 września 2017 roku, podczas zebrania delegatów Rad Oddziałowych do Rady Rodziców w trybie glosowania udzielono absolutorium ustępującej Radzie oraz wybrano skład prezydium Rady Rodziców i Komisji Rewizyjnej na rok szkolny 2017/2018.

Skład Prezydium Rady Rodziców:
Przewodnicząca- Milena Godos
Zastępca przewodniczącego- Ewelina Bursztynowicz
Zastępca przewodniczącego- Małgorzata Wieczorek
Sekretarz- Elżbieta Cichocka
Skarbnik- Katarzyna Janiak
Członek prezydium: Olga Groszkowska
Członek prezydium: Marlena Gajewska

Skład Komisji Rewizyjnej:
Luiza Szczurkiewicz
Jacek Skowronek
Robert Kocemba

Ponad to, podczas zebrania omówiono następujące tematy:
– Przyjęto uchwałę zmieniającą regulamin Rady Rodziców.
– Zaopiniowano propozycje przystąpienia do ubezpieczenia grupowego uczniów w roku szkolnym 2016/2017.
– Podjęto decyzje o wysokości składki na Radę Rodziców oraz możliwości otrzymania zwrotów i określono zasady ich otrzymania.
– Omówiono bieżącą działalność szkoły i zakreślono plany działań i prac dla prezydium Rady Rodziców.

—-

Regulamin Rady Rodziców – chwilowo niedostępny

—-

Prosimy o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców.
Wpłaty można dokonać do wychowawcy klasy.