46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

„I Dzień Wiosny”

21 marca cieszyliśmy się kalendarzową wiosną , ale jeszcze nie wiosenną aurą.Aby przywitać i sprowokować nadejście długo oczekiwanej wiosny w szkole pojawiło się wiele osób w pięknych wiosennych nakryciach głowy.Takie bowiem było motto konkursu zorganizowanego przez...

„Świat bez miłości jest światem martwym”

"Świat bez miłości jest światem martwym" (Albert Camus)Chcąc ożywić świat Samorząd Szkolny zorganizował z okazji dnia zakochanych pocztę walentynkową.Wszyscy, którzy chcieli wyrazić przyjaźń, czy sympatię do swoich kolegów i koleżanek pisali karty.Następnie wszystkie...

Ciacho dla Hospicjum

W czwartek 14 grudnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przeprowadzona została akcja charytatywna Ciacho dla Hospicjum.Nie brakowało chętnych do upieczenia i sprzedaży ciast.Ponad 20 osób przygotowało pyszne smakołyki, którym serdecznie dziękujemy.Podziękowania...

„Dzień Mikołaja i Śnieżynki”

Tegoroczne Mikołajki obchodzone były pod hasłem "Dzień Mikołaja i Śnieżynki".Wielu uczniów przyszło do szkoły pięknie ubranych - jedni w strój Mikołaja, inni Śnieżynki, nie brakowało również reniferów i elfów. W klasach i na korytarzach zrobiło się kolorowo i...

KONKURS SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 31 października 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski na najciekawszą dekorację sali lekcyjnej w stylistyce Halloween. W konkursie wzięły udział klasy 4-6. Dekoracje oceniane były według następujących kryteriów:...

Samorząd szkolny

Zarząd Samorządu Uczniowskiego (klasy 4-6)
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia Sobieraj kl. 4g
Zastępca Samorządu Uczniowskiego – Bartosz Żaczkiewicz kl. 5c

Członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego
1. Synajewski Michał kl. 4c
2. Domagalska Dominika kl. 5a
3. Łazęcka Natalia kl. 6b
4. Urbański Maciej kl. 6c
5. Walas Patrycja kl. 6c

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Elżbieta Azarkiewicz, Magdalena Nosal, Anna Grzejszczak-Wojdacz

Zarząd Samorządu Uczniowskiego stanowią: (Klasy gimnazjalne)

1. Przewodniczący: Brejnak Bartosz (3a)
2. Zastępca: Jaworska Wiktoria (3b)
3. Skarbnik: Zwolińska Oliwia (3e)
Członkowie:
4. Kłach Klaudia (2c)
5. Szczechowicz Karolina (2c)
6. Felczak Gabriela (3b)
7. Bieliński Mateusz (3a)
8. Smulczyk Weronika (7c)

Opiekunowie Samorządu:
Jadwiga Hoppe oraz Sylwia Zakrzewska