25 października 2019 roku w świetlicy szkolnej przy ul. Szarych Szeregów 6 odbył się konkurs „Śpiewający maluch- mini playback”. W konkursie tym wzięło udział 11 uczestników z klas I-III, którzy naśladowali gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej poprzez jak najwierniejsze wcielenie się w rolę – imitując śpiew i taniec, przy wykorzystaniu autentycznych utworów jako playbacku, w przygotowanych we własnym zakresie strojach i rekwizytach.
Nagrodzeni:
1. miejsce – Aleksandra Radek kl. IIa
2. miejsce – Zofia Kuśmierczyk kl. IIIe
3. miejsce – Anastazja Białowąs kl. IIc
ex aequo
3. miejsce – Riccardo Pagano kl. IIe
Wyróżnieni:
Patrycja Domagalska i Maja Rutkowska kl. IIb
Liliana Sałkowska i Marta Melon kl. Ib
Marika Florczak, Aleksandra Miłosz i Zuzanna Gródecka kl. IId
Dzieci spisały się doskonale! Rozbawiały i wzruszały słuchającą widownię. A widzów było bardzo dużo, wśród nich rodzice, dziadkowie naszych wokalistów oraz Pani dyrektor – Danuta Tartanus.
Napisałam „naszych”, gdyż Świetliczaki to wielka rodzina, która potrafi cieszyć się z sukcesów
swoich kolegów i koleżanek.
Gratulujemy wszystkim artystom! A innych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!