25 listopada przypada Święto Kolejarza, z tej okazji uczniowie SP4 odwiedzili Parowozownię i na ręce prezesa Stowarzyszenia Miłośników Kolei pana Sylwestra Pulika złożyli symboliczną laurkę z najszczerszymi życzeniami dla wszystkich pracowników kolei. Cała społeczność szkolna pamięta, iż założycielami naszej placówki prawie sto lat temu, byli właśnie kolejarze. Wizyta w muzeum dała możliwość zwiedzenia zabytkowego taboru oraz posłuchania ciekawostek na temat unikatowych w skali europejskiej parowozów i lokomotyw. Szkołę reprezentowały uczennice klas szóstych: Oliwia Mońko, Patrycja Lisik, Julia Klasztorny oraz wychowawczynie Magdalena Nosal i Renata Gruchała.