W dniu 7 listopada b.r. na Pływalni Miejskiej „NAWA” odbyła się I edycja (zimowa) Szkolnej Ligii Pływackiej dla klas VII SP oraz II i III klas gimnazjalnych. Z naszej szkoły wystartowało 24 uczniów.
I miejsce w sztafetach pływackich 6x50m chłopców zajęła sztafeta z naszej szkoły w składzie:
Hubert Skowronek – III A, Michał Bibik – III F, Bartłomiej Kaczor – II A, Bartosz Stefanowski – II A, Michał Pietrzyk – VII C oraz Kacper Karwat – VII B.
Sztafeta dziewcząt zajęła III miejsce, wystartowały w niej: Zuzanna Nowakowska – III B. Aleksandra Kołodziejska – III B, Weronika Bialik – II c, Amelia Wyszkowska – II B, Aleksandra Himmel – VII D i Weronika Smulczyk – VII C.
W konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zdobywając wiele medali zarówno złotych, srebrnych jak i brązowych.
Po I edycji nasza szkoła uplasowała się na II miejscu w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych. Po szczegółowe wyniki zapraszam na stronę https://www.pm.nawa-skierniewice.pl
Wszystkich zawodnikom serdecznie gratulujemy.