Dnia 31 maja z okazji „Światowego Dnia Dziecka” nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali „Szkolny dzień sportu” dla starszych klas uczących się w budynku naszej szkoły znajdującym się na ul. Szarych Szeregów. Tego dnia nie tylko pogoda nam dopisywała, ale i nastrój był wyjątkowy,  co widać po zdjęciach. Nauczyciele przygotowali szereg konkurencji indywidualnych oraz drużynowych, a każdy uczeń mógł wziąć udział w konkurencjach zbierając punkty dla swojej klasy. W przyszłym roku na pewno odbędzie się kolejna edycja tego turnieju na który już teraz zapraszamy. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzieci.