7 listopada odbył się Turniej zabawowo – sportowy dla klas I – II .
Dzieci wzięły udział w konkurencjach takich jak : – wyścig na piłkach z uszami – sadzenie ziemniaków – tor przeszkód – wyścig z jajkiem – slalom na hulajnogach – przenoszenie przyborów – wyścig kangurów – wyścig z przechodzeniem przez szarfy.
Zespół reprezentujący naszą szkołę zajął III miejsce.
W skład drużyny weszli:
– z klas I : Kacper Przeorek, Barbara Golis, Małgorzata Piotrowska, Jan Syska, Michał Makowski, Wiktor Kaliszek, Igor Zasada, Gabriela Błaż, Kamila Sałda, Patrycja Rzeźnicka;
– z klas II : Igor Dobczyk, Bartosz Korbeń, Gabriela Golis, Dominik Seweryniak, Paweł Bartłomiejczyk, Julia Sypulska, Hanna Wójt, Jakub Fastyn, Nikola Janus, Zuzanna Kozłowska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim dzieciom biorącym udział w spotkaniu sportowym.