W dniach 7 i 8 maja 2019 roku odbyła się dwudniowa wycieczka uczniów klas 6a, 6d, 6e i 7c na Mazury.
Uczniowie ci wraz ze swoimi nauczycielami, paniami Moniką Boryną, Renatą Stasiewicz i Anetą Woźniak, oraz panem Rafałem Szturomskim udali się do malowniczej miejscowości Piękna Góra, położonej nad Jeziorem Tajty.
Pierwszym punktem programu był spływ rzeką Krutynią, w trakcie którego podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody.
Na terenie ośrodka wypoczynkowego GWAREK w Pięknej Górze braliśmy udział w różnorodnych, kreatywnych i integrujących zespoły klasowe grach i zabawach takich jak szkoła komandosów czy team building.
Dużym wyzwaniem dla uczniów okazał się pierwszego dnia wycieczki park linowy, a drugiego gra w palanta. Obydwie formy aktywnego wypoczynku uczyły pokonywania własnych barier i słabości.
Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy około godz. 21 do Skierniewic.

Opracowała: Monika Boryna