46 833-27-38 sp4sk@op.pl

19 maja 2017r. uczniowie należący do Szkolnego Koła LOP w Szkole Podstawowej nr 4 uczestniczyli w XVII Rajdzie Dnia Ziemi „Ścieżkami Puszczy Bolimowskiej”.

Zarówno klasy 3 hjak i uczniowie klasy 5c i 6c wykazali się dużą wiedzą i sprawnością podczas przemarszu ścieżkami Puszczy Bolimowskiej. Wysiłek i znajomość przyrodnicza zaowocowały zdobyciem I miejsca w klasach IV – VI i II miejsca w klasach I – III.

W konkursie graficznym z zastosowaniem techniki komputerowej i konkursie plastycznym pt. „90 – lat Ligi Ochrony Przyrody w Polsce” uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze i drugie miejsce zarówno w klasach I – III jak i IV – VI.

W konkursie Wiedzy Ekologicznej „Bioróżnorodność Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i jej znaczenie dla człowieka” uczniowie klasy 3h zdobyli 2miejsce.

W zawodach sportowych klasy trzecie nie miały sobie równych. Zarówno w torze przeszkód jak i w przejechaniu wyznaczonego odcinka na hulajnodze zdobyły trzy pierwsze miejsca.

Gratulujemy tak wysokich wyników w etapie okręgowym.

Opracowała: Aneta Woźniak

Opiekun SK LOP w SP4

1.  Konkursu przyrodniczo – sprawnościowego (odpowiedzi udzielane podczas przemarszu ścieżkami Puszczy Bolimowskiej
 
LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1

2

3

4

Oliwia Foks,

Julia Sobieraj,

Julia Walentowska,

Stanisław Szturomski,

(najaktywniejsze osoby z grupy)

 

2m. (klasa 3g)

 

 

– Justyna Lorenc-Kowalska

 

 

  KAT. klas IV-VI    
1

2

3

4

Maciej Caban ,

Piotr Chudzio,

Maciej Zając,

Hanna Słodki

(najaktywniejsze osoby   z grupy)

 

1m. (klasa 6c, w tym  Julia Klasztorny z 5c i Ada Gruchała z 4b.

 

 

– Aneta Woźniak

2. Konkurs plastyczny „90 – lat Ligi Ochrony Przyrody w Polsce”,
 
LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1

2

 

1

 

Zofia Kaliszek,

Malwina Broniarek,

 

Aleksandra Cięszczyk

1m. (klasa 3g)

 

 

2m. (klasa 3d)

– Justyna Lorenc-Kowalska

 

– Monika Owczarek

  KAT. klas IV-VI    
1

2

Amelia Starzec,

Julia Jachymska

1m.  (klasa 5c) – Aneta Woźniak

3. Konkurs graficzny z zastosowaniem techniki komputerowej

LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1 Dominika Karbowiak, 1m. (klasa 3h)

 

Ilona Skowrońska – Kałwak
  KAT. klasIV-VI    
1

2

Marcel Kania,

Oliwia Kiliańska,

 

2m.  (klasa 6c) – Aneta Woźniak
4.  Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Bioróżnorodność Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i jej znaczenie dla człowieka”
 
LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1

2

Franciszek Podkoń ,

Maks Pacyna,

 

2m. (klasa 3h)

 

Ilona Skowrońska – Kałwak
 
5. Zawody sportowe:
                                                           Tor przeszkód
 
LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1

 

2

 

3

  Kacper Ciszewski,

 

Patrycja Jaworska,

 

Karolina Kiliańska,

 

1m. (klasa 3h)

 

2m. (klasa 3d)

 

3m. (klasa 3a)

Ilona Skowrońska – Kałwak

 

-Monika Owczarek

 

– Iwona Wacławek

                                                           Hulajnoga
 
LP. NAZWISKO I IMIĘ LAUREATA ZDOBYTE MIEJSCE OPIEKUN
KAT. klas I-III
1

 

 

2

 

3

 Igor Trojanowski

 

 

Patrycja Jaworska

 

Szymon Skoczylas

1m. (klasa 3g)

 

 

2m. (klasa 3d)

 

3m. (klasa 3a)

Justyna Lorenc-Kowalska

 

-Monika Owczarek

 

– Iwona Wacławek