24 października odbył się turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka” na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół z naszego miasta. Nasi reprezentanci rywalizowali w grupie z uczniami Szkoły Podstawowej „Źródła” oraz z SP 5. W pierwszym meczu nasi reprezentanci pewnie pokonali przeciwników lecz w drugim meczu musieli uznać wyższość zawodników z SP 5. Ostatecznie nasza drużyna składająca się z bardzo młodych zawodników zajęła 3 miejsce.

A oto nasi reprezentanci: Seweryniak Dominik, Makowski Michał, Zasada Igor, Wojtek Patura, Patryk Wójcik, Jakub Koncewicz, Trzaskowski Patryk, Piotr Zagawa.