46 833-27-38 sp4sk@op.pl

Piknik rodzinny

28 maja członkowie szkolnego koła LOP z klasy 4d i 3h wraz z rodzinami i wychowawcami klas wzięli udział w IX Festiwalu Nauki – Różnorodność dla przyszłości. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali się na scenie głównej tańcząc i śpiewając utwór pt. „Przyroda zakwita...
Więcej

Wycieczka klas VIA i VIB

W dniach 22 -24 maja 2017 r. uczniowie klas 6a i 6b wraz z wychowawcami Małgorzatą Górecką i Krystianem Morawskim oraz ze wspaniałymi opiekunami Katarzyną Czerwińską i Bartłomiejem Miśtą,  odbyli trzydniową wycieczkę krajoznawczo – turystyczną....
Więcej

Wycieczka klasy V B do Piaseczna i Warszawy

W dniu 2 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 5 B pod opieką wychowawcy, nauczyciela i rodziców wzięli udział w wycieczce do Piaseczna i Warszawy.  W planie wycieczki znalazły się następujące atrakcje: wizyta w Centrum Rozrywki LASERCAMP w Piasecznie, gdzie uczniowie...
Więcej

Uczniowie klasy Ia na wycieczce w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 23 maja uczniowie klasy Ia byli na wycieczce w Bibliotece Pedagogicznej w Skierniewicach. W trakcie zajęć pani Agnieszka Bakalarska - Majka ukazała dzieciom "Zaczarowany świat bajek i baśni - spotkanie z książką". Wszyscy uczniowie z wielkim...
Więcej

Z życia klas

Piknik rodzinny

28 maja członkowie szkolnego koła LOP z klasy 4d i 3h wraz z rodzinami i wychowawcami klas wzięli udział w IX Festiwalu Nauki – Różnorodność dla przyszłości. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali się na scenie głównej tańcząc i śpiewając utwór pt. „Przyroda zakwita...

czytaj dalej

Wycieczka klas VIA i VIB

W dniach 22 -24 maja 2017 r. uczniowie klas 6a i 6b wraz z wychowawcami Małgorzatą Górecką i Krystianem Morawskim oraz ze wspaniałymi opiekunami Katarzyną Czerwińską i Bartłomiejem Miśtą,  odbyli trzydniową wycieczkę krajoznawczo – turystyczną....

czytaj dalej

Wycieczka klasy V B do Piaseczna i Warszawy

W dniu 2 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 5 B pod opieką wychowawcy, nauczyciela i rodziców wzięli udział w wycieczce do Piaseczna i Warszawy.  W planie wycieczki znalazły się następujące atrakcje: wizyta w Centrum Rozrywki LASERCAMP w Piasecznie, gdzie uczniowie...

czytaj dalej

Wycieczka klasy VC do Lipiec Reymontowskich

23 maja 2017 roku uczniowie klasy 5c pod opieką wychowawcy i rodziców wzięli udział w wycieczce do Lipiec Reymontowskich.  Głównym celem wyjazdu było poznanie sylwetki Władysława Reymonta, jego związków  z tą malowniczą miejscowością. Młodzież mogła zobaczyć domek, w...

czytaj dalej

Spotkanie z zajączkiem

Święta, święta i po świętach… a jednak wyjątkową atmosferę wielkanocną udało się niektórym trochę przedłużyć. W środę 19 kwietnia uczniowie klasy 3a skorzystali z wyjątkowego zaproszenia i udali się do Przedszkola nr 4 na „Spotkanie z zajączkiem”. Gospodarzami były...

czytaj dalej