46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Wycieczka do Warszawy klasy 3a i 3b

Wycieczka klasowa do Warszawy odbyła się 26 października. W pierwszej kolejności zwiedzaliśmy Centrum Nauki Kopernik. Razem sprawdzaliśmy, jak płynie woda w rurach. Na innych wystawach widzieliśmy ściganie ze zwierzętami i tonący statek. Następną atrakcją wycieczki...

Spotkanie integracyjne klasy 5B z wychowawcą

Dnia 30 października uczniowie klasy 5B wraz z wychowawcą Beatą Wyszogrodzką spotkali się na Integracyjnym Spotkaniu Halloween’owym. Pierwszą godzinę zajęło przygotowanie poczęstunku na ten wspólny wieczór. Uczniowie sami zrobili lemoniadę z miętą, pyszne sałatki,...

Klasa 3b w parku

We wtorek, 17 października wybraliśmy się do parku. Było bardzo słonecznie i ciepło. Obserwowaliśmy jesienną przyrodę i kolorowe spadające liście. Rozpoznawaliśmy drzewa liściaste. Naszym zadaniem było odnalezienie dębu, klonu i kasztanowca. Udało nam się! Zebraliśmy...

W CERAMILANDII.

19 października 2017r. uczniowie klas pierwszych: D i E pojechali na wycieczkę do CERAMILANDII. Wycieczkę zaczęliśmy od spotkania z „mistrzem”, który przedstawił tajniki zarówno nowoczesnej technologii jak i tradycyjne metody tworzenia sztuki ceramicznej. Mogliśmy...

DYSKOTEKA KLASY IV C Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

W dniu 29 września 2017 roku uczniowie kl. IV c uczestniczyli w integracyjnej klasowej dyskotece zorganizowanej przez rodziców z okazji Dnia Chłopca. Wszyscy uczestnicy imprezy dobrze się bawili. Mogli skosztować przepysznych słodkości upieczonych przez mamy. Chłopcy...

Z życia klas

Wycieczka do Warszawy klasy 3a i 3b

Wycieczka klasowa do Warszawy odbyła się 26 października. W pierwszej kolejności zwiedzaliśmy Centrum Nauki Kopernik. Razem sprawdzaliśmy, jak płynie woda w rurach. Na innych wystawach widzieliśmy ściganie ze zwierzętami i tonący statek. Następną atrakcją wycieczki...

czytaj dalej

Spotkanie integracyjne klasy 5B z wychowawcą

Dnia 30 października uczniowie klasy 5B wraz z wychowawcą Beatą Wyszogrodzką spotkali się na Integracyjnym Spotkaniu Halloween’owym. Pierwszą godzinę zajęło przygotowanie poczęstunku na ten wspólny wieczór. Uczniowie sami zrobili lemoniadę z miętą, pyszne sałatki,...

czytaj dalej

Klasa 3b w parku

We wtorek, 17 października wybraliśmy się do parku. Było bardzo słonecznie i ciepło. Obserwowaliśmy jesienną przyrodę i kolorowe spadające liście. Rozpoznawaliśmy drzewa liściaste. Naszym zadaniem było odnalezienie dębu, klonu i kasztanowca. Udało nam się! Zebraliśmy...

czytaj dalej

W CERAMILANDII.

19 października 2017r. uczniowie klas pierwszych: D i E pojechali na wycieczkę do CERAMILANDII. Wycieczkę zaczęliśmy od spotkania z „mistrzem”, który przedstawił tajniki zarówno nowoczesnej technologii jak i tradycyjne metody tworzenia sztuki ceramicznej. Mogliśmy...

czytaj dalej

DYSKOTEKA KLASY IV C Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

W dniu 29 września 2017 roku uczniowie kl. IV c uczestniczyli w integracyjnej klasowej dyskotece zorganizowanej przez rodziców z okazji Dnia Chłopca. Wszyscy uczestnicy imprezy dobrze się bawili. Mogli skosztować przepysznych słodkości upieczonych przez mamy. Chłopcy...

czytaj dalej

Zajęcia suvivalu klasy 6B

W dniu 6.10.2017 uczniowie klasy 6b spędzili dzien na zajęciach suvivalu. Przeprawiali sie przez rzekę zjeżdzali po linie. Uczyli sie rozpalać ognisko za pomocą krzesiwa, budowac schronienie w lesie i uzdatniać wodę przy pomocy mchu. Ponadto próbowali smaku pokrzywy i...

czytaj dalej

Dzień Chłopaka w klasie 3 b

W piątek, 29 września 2017 roku w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Rodzice Patryka przygotowali nam niespodziankę. Były nią eksperymenty. Różne doświadczenia mieliśmy przeprowadzać z panią animatorką. Nasza klasa została podzielona na dwie grupy. Każda...

czytaj dalej

Wizyta klasy IVC w Akademii Twórczości

W dniu 15 września 2017 roku uczniowie kl. IV C wraz z  wychowawczynią p. E. Głogowską udali się do zabytkowej willi  Kozłowskich znajdującej się na ul. J. Kozietulskiego.   W galerii  Akademii Twórczości obejrzeli dwie ciekawe wystawy. Pierwsza z nich -...

czytaj dalej

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Dnia 25 września, na godzinie z wychowawcą w klasie 7b odbyło się spotkanie z instruktorami ratownictwa medycznego - Łukaszem Zdunem i Katarzyną Nowakowską. Uczniowie wzięli udział w ważnych zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej....

czytaj dalej

Klasy 6C i 6D w Grabskim Siole

22 września 2017 roku uczniowie klasy 6c i 6d pod opieką wychowawców udali się  na wycieczkę do Grabskiego Sioła. Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego. Po przybyciu na miejsce uczestnicy  wycieczki zaopatrzeni w suchy prowiant  oraz przebrani w...

czytaj dalej