46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Warsztaty w klasach 3a i 3b „Prezent dla mamy”

22 maja poszliśmy na szkolne podwórko. Tam usiedliśmy na trawie. Każdy dostał glinianą doniczkę i materiały do jej ozdobienia.  Kiedy doniczki były już udekorowane, napełniliśmy je ziemią. Następnie sadziliśmy kwiatki. Każdy mógł wybrać ulubiony kolor. Gdy wszyscy...

Klasa 3 b na pokazie filmu sferycznego

17 maja 2018 roku uczniowie 3 b wzięli udział w pokazie filmu  "Przyjaciele – w organizmie człowieka". Dzieci miały możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń. Podczas seansu w kopule, dzieci leżały na...

Klasa 3 b na zajęciach Majsterkowo w Castoramie

16 maja 2018 roku uczniowie 3 b uczestniczyli w zajęciach Majsterkowo. Są to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są prowadzone w Castoramie. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich...

Wycieczka do Warszawy klas 3a i 3b – 12 kwietnia 2018r.

Mam nadzieję, że przeczytacie o naszych przygodach, a czytając może się czegoś nawet nauczycie… (wow!!!) Zbiórka była o 7.00. Wyjechaliśmy do Warszawy parę minut po 7ej. Gdy dojechaliśmy, poszliśmy na długi spacer na Plac Zamkowy i Stare Miasto. Widzieliśmy Zamek...

Spotkanie z ppłk Andrzejem Krysiakiem

28 marca 2018r. uczniowie klasy 6c uczestniczyli w spotkaniu z ppłk Andrzejem Krysiakiem, który pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu Rejonowego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Skierniewicach oraz Wiceprezesa Stowarzyszenia 26 Dywizji Piechoty. Była to nietypowa...

Z życia klas

Warsztaty w klasach 3a i 3b „Prezent dla mamy”

22 maja poszliśmy na szkolne podwórko. Tam usiedliśmy na trawie. Każdy dostał glinianą doniczkę i materiały do jej ozdobienia.  Kiedy doniczki były już udekorowane, napełniliśmy je ziemią. Następnie sadziliśmy kwiatki. Każdy mógł wybrać ulubiony kolor. Gdy wszyscy...

czytaj dalej

Klasa 3 b na pokazie filmu sferycznego

17 maja 2018 roku uczniowie 3 b wzięli udział w pokazie filmu  "Przyjaciele – w organizmie człowieka". Dzieci miały możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń. Podczas seansu w kopule, dzieci leżały na...

czytaj dalej

Klasa 3 b na zajęciach Majsterkowo w Castoramie

16 maja 2018 roku uczniowie 3 b uczestniczyli w zajęciach Majsterkowo. Są to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są prowadzone w Castoramie. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich...

czytaj dalej

Wycieczka do Warszawy klas 3a i 3b – 12 kwietnia 2018r.

Mam nadzieję, że przeczytacie o naszych przygodach, a czytając może się czegoś nawet nauczycie… (wow!!!) Zbiórka była o 7.00. Wyjechaliśmy do Warszawy parę minut po 7ej. Gdy dojechaliśmy, poszliśmy na długi spacer na Plac Zamkowy i Stare Miasto. Widzieliśmy Zamek...

czytaj dalej

Spotkanie z ppłk Andrzejem Krysiakiem

28 marca 2018r. uczniowie klasy 6c uczestniczyli w spotkaniu z ppłk Andrzejem Krysiakiem, który pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu Rejonowego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Skierniewicach oraz Wiceprezesa Stowarzyszenia 26 Dywizji Piechoty. Była to nietypowa...

czytaj dalej

Klasy I a, I b, I c w Grabskim Siole

26 marca 2018r. klasy I a, I b, I c uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej do Bud Grabskich do ośrodka rekreacyjnego „Grabskie Sioło”. Uczniowie przygotowywali, a potem spożywali wiosenne kanapki. Następnie poszukując pierwszych oznak wiosny wybrali się na spacer do...

czytaj dalej

Wycieczka do Łodzi

20 marca uczniowie klas pierwszych:d i e wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Pierwsze kroki skierowali do Eksperymentarium, gdzie uczestniczyli w interaktywnym i multimedialnym spacerze z przewodnikiem. Na trasie spotkali dwie postacie: największego i najmniejszego...

czytaj dalej

Warsztaty w Castoramie

15 marca br. uczniowie klasy IV d uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Castoramę. „Majsterkowo” to warsztaty, których celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji    do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także...

czytaj dalej