46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

26 maja DZIEŃ MAMY

Z okazji nachodzącego święta 26 maja uczniowie klasy 1a postanowili uwiecznić wizerunek ukochanych mam wykonując portrety 3D. Efekty pracy przerosły samych wykonawców bo mamusie wyglądały bardzo realnie!!!!

AKCJA „PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ”

Uczeń klasy 1a Antoś Dubel, postanowił wesprzeć szkolny księgozbiór i przyłączyć się do akcji „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Przyniesione przez Antka książki były bardzo zadbane, poruszające różną tematykę. Na pamiątkę zostały odpowiednio podpisane przez...

Wycieczka klas: Ib i Ic

9 maja klasy : Ib i Ic były na wycieczce w Łodzi. Uczniowie obejrzeli spektakl muzyczny pt. " Madagaskar" oraz wzięli udział w warsztatach "Od ziarenka do tabliczki" w Manufakturze Czekolady. Pobyt w zwiedzanych miejscach przysporzył dzieciom wiele radości, służył...

Zajęcia z pedagogami szkolnymi w klasie 1 b

14 maja 2019 roku uczniowie klasy 1 b uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, które poprowadziły panie: Katarzyna Milczarek  i Agata Żaczek. Po wysłuchaniu listu od Kubusia Puchatka, dzieci zastanawiały się, jak pomóc Kłapouchemu znaleźć ogon. Uczniowie...

Z życia klas

26 maja DZIEŃ MAMY

Z okazji nachodzącego święta 26 maja uczniowie klasy 1a postanowili uwiecznić wizerunek ukochanych mam wykonując portrety 3D. Efekty pracy przerosły samych wykonawców bo mamusie wyglądały bardzo realnie!!!!

czytaj dalej

AKCJA „PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ”

Uczeń klasy 1a Antoś Dubel, postanowił wesprzeć szkolny księgozbiór i przyłączyć się do akcji „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Przyniesione przez Antka książki były bardzo zadbane, poruszające różną tematykę. Na pamiątkę zostały odpowiednio podpisane przez...

czytaj dalej

Wycieczka klas: Ib i Ic

9 maja klasy : Ib i Ic były na wycieczce w Łodzi. Uczniowie obejrzeli spektakl muzyczny pt. " Madagaskar" oraz wzięli udział w warsztatach "Od ziarenka do tabliczki" w Manufakturze Czekolady. Pobyt w zwiedzanych miejscach przysporzył dzieciom wiele radości, służył...

czytaj dalej

Zajęcia z pedagogami szkolnymi w klasie 1 b

14 maja 2019 roku uczniowie klasy 1 b uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, które poprowadziły panie: Katarzyna Milczarek  i Agata Żaczek. Po wysłuchaniu listu od Kubusia Puchatka, dzieci zastanawiały się, jak pomóc Kłapouchemu znaleźć ogon. Uczniowie...

czytaj dalej

Aktywnie i kreatywnie

W dniach 6-8 maja uczniowie klas 5b,5d,5g udali się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Krainy Wielkich Jezior. W pierwszym dniu mieli okazję zwiedzić Mikołajki oraz Giżycko – żeglarską stolicę Polski. Następnie udali się do ośrodka „Gwarek” położonego w miejscowości...

czytaj dalej

WYCIECZKA MAZURY

W dniach 7 i 8 maja 2019 roku odbyła się dwudniowa wycieczka uczniów klas 6a, 6d, 6e i 7c na Mazury. Uczniowie ci wraz ze swoimi nauczycielami, paniami Moniką Boryną, Renatą Stasiewicz i Anetą Woźniak, oraz panem Rafałem Szturomskim udali się do malowniczej...

czytaj dalej

Spotkanie klas I z pielęgniarką szkolną

O tym, że piękny uśmiech jest naszą wizytówką wie  każdy pierwszak. W marcu klasy pierwsze odbyły cykl spotkań  z pielęgniarką szkolną na temat zdrowia  i higieny jamy  ustnej. Uczniowie pod okiem pani  Joli utrwalali prawidłowe nawyki codziennej pielęgnacji zębów jak...

czytaj dalej