46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sp4sk@op.pl

Wycieczka klas 7A i B do Warszawy

Dnia 27 listopada 2017 r. uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w klasowej wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu była aktywna lekcja w-fu w parku trampolin „Stacja Grawitacja”, gdzie pod okiem instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego p. Krystiana...

Wycieczka do Warszawy klasy 3c i 3e

16.11.2017 klasy 3c i 3e odbyły wycieczkę do Warszawy. Uczniowie wzięli udział w spektaklu pt. ”Królowa Śniegu” gdzie zachwyt wzbudziły piękne kostiumy,  scenografia , efekty dźwiękowe i świetlne. W dalszej części programu trzecioklasiści mogli  obserwować zmianę ...

„Coraz bliżej Święta………”

Spotkanie wigilijne w klasie I d Bliskość Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, że szkoła to nie tylko zajęcia, lekcje, obowiązki – to także rodzinna atmosfera, zapach choinki, przyjaźni ludzie… Pewnego grudniowego wieczoru (15 grudnia) uczniowie klasy I d w...

Warsztaty świąteczne klasy 2A

W dniu 14 grudnia uczniowie klasy II a wraz z rodzicami uczestniczyli w klasowych warsztatach świątecznych. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby świąteczne a później ubieraliśmy choinkę. Wszyscy wykazali się inwencją twórczą i dużym zaangażowaniem. Rodzice uprzyjemnili ten...

Z życia klas

Wycieczka klas 7A i B do Warszawy

Dnia 27 listopada 2017 r. uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w klasowej wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu była aktywna lekcja w-fu w parku trampolin „Stacja Grawitacja”, gdzie pod okiem instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego p. Krystiana...

czytaj dalej

Wycieczka do Warszawy klasy 3c i 3e

16.11.2017 klasy 3c i 3e odbyły wycieczkę do Warszawy. Uczniowie wzięli udział w spektaklu pt. ”Królowa Śniegu” gdzie zachwyt wzbudziły piękne kostiumy,  scenografia , efekty dźwiękowe i świetlne. W dalszej części programu trzecioklasiści mogli  obserwować zmianę ...

czytaj dalej

„Coraz bliżej Święta………”

Spotkanie wigilijne w klasie I d Bliskość Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, że szkoła to nie tylko zajęcia, lekcje, obowiązki – to także rodzinna atmosfera, zapach choinki, przyjaźni ludzie… Pewnego grudniowego wieczoru (15 grudnia) uczniowie klasy I d w...

czytaj dalej

Warsztaty świąteczne klasy 2A

W dniu 14 grudnia uczniowie klasy II a wraz z rodzicami uczestniczyli w klasowych warsztatach świątecznych. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby świąteczne a później ubieraliśmy choinkę. Wszyscy wykazali się inwencją twórczą i dużym zaangażowaniem. Rodzice uprzyjemnili ten...

czytaj dalej

Warsztaty świąteczne w Karczmie Bednarskiej

Dnia 1 grudnia 2017 r. klasy IIIc i IIId wzięły udział w warsztatach świątecznych w Karczmie Bednarskiej. Wstępem do warsztatów były opowieści  o tradycjach świąt Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie pod okiem kucharzy przygotowali kilka wybranych potraw, które...

czytaj dalej

W mikołajkowym upominku bilet do kina lub teatru

Uczniowie klas 2a i 2b z oddziałów gimnazjalnych  wybrali się do Opery Narodowej  na Czarodziejski flet Wolfganga Amadeusza Mozarta. Teatr Wielki zachwycił uczestników wycieczki przepychem, świątecznymi iluminacjami a przede wszystkim przepiękną muzyką. Dla większości...

czytaj dalej

Wycieczka do Warszawy klas VI C i D

11 grudnia 2017 roku uczniowie klas 6c i 6d wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. To niebywała okazja do poznania najważniejszych wydarzeń z najnowszej historii Polski i wyjątkowa lekcja...

czytaj dalej

Stroiki bożonarodzeniowe

07 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 6c wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach, podczas których wykonali stroiki bożonarodzeniowe. Wszyscy uczestnicy zajęć byli doskonale przygotowani, przynieśli niezbędne akcesoria , z których powstały bożonarodzeniowe ozdoby....

czytaj dalej

Wycieczka do Ceramilandii

4 grudnia uczniowie klasy Ia,Ib i Ic byli na wycieczce w Ceramilandii. Zwiedzili wystawę ceramiki, poznali tajniki jej powstawania oraz sami przyozdabiali  figurki świąteczne. Uczestniczyli również w zabawie w parku rozrywki, a także mieli niespodziankę w postaci...

czytaj dalej