46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dziadek do orzechów i wizyta za teatralnymi kulisami

W naszej szkole działają koła teatralne i artystyczne pod kierunkiem polonistów. W celu doskonalenia aktorskiego warsztatu pracy , nauczyciele zabrali uczniów do Teatru Wielkiego w Łodzi na balet Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego , a później na wycieczkę za...

Warsztaty kulinarne – spotkanie z tradycją: „Wieczerza wigilijna”.

Głównym celem Koła Przyjaciół Skierniewic prowadzonym w klasie 2d przez naczycielkę Annę Maj jest popularyzowanie tradycji patrotycznych, historycznych i kulturowych Skierniewic i regionu Mazowsze. W ramach kultywowania tradycji kulinarnych 18 grudnia uczniowie klas...

Z życia klas

Dziadek do orzechów i wizyta za teatralnymi kulisami

Dziadek do orzechów i wizyta za teatralnymi kulisami

W naszej szkole działają koła teatralne i artystyczne pod kierunkiem polonistów. W celu doskonalenia aktorskiego warsztatu pracy , nauczyciele zabrali uczniów do Teatru Wielkiego w Łodzi na balet Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego , a później na wycieczkę za...

czytaj dalej