46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

„Andrzejkowe nocowanie w szkole” klasy VIC.

Uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą, panią Ewą Głogowską i mamą jednego z uczniów, panią Lidią Groszkowską, spędzili w szkole noc z 29 na 30 listopada.Akcja „Andrzejkowe nocowanie w szkole” miała na celu : integrację zespołu klasowego, pogłębianie...

Warsztaty serowarskie

Warsztaty serowarskie dla uczniów klas 2b, 2c, 2d - Junior mleko, owoce i warzywa w szkole - 29 listopada 2019 rok.

Warszawa muzealnie i teatralnie

        Sztukę o Polaków życiu sąsiedzkim obejrzeli uczniowie klas 8b i 7a. Słynna „Zemsta”Aleksandra Fredry w Och Teatrze Krystyny Jandy to prawdziwa uczta dla ducha. Arcydzieło polskiej literatury przyciągnęło na widownię teatru młode pokolenie, przed którym...

Z wizytą w stolicy

24 X 2019r. uczniowie klas 6 d i 6 h pod opieką wychowawców Doroty Ryfki i Sylwii Zakrzewskiej udali się na wycieczkę do Warszawy.             Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego.  Przewodnik oprowadził uczestników wycieczki po...

Z życia klas

„Andrzejkowe nocowanie w szkole” klasy VIC.

„Andrzejkowe nocowanie w szkole” klasy VIC.

Uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą, panią Ewą Głogowską i mamą jednego z uczniów, panią Lidią Groszkowską, spędzili w szkole noc z 29 na 30 listopada.Akcja „Andrzejkowe nocowanie w szkole” miała na celu : integrację zespołu klasowego, pogłębianie koleżeńskich,...

czytaj dalej
Warszawa muzealnie i teatralnie

Warszawa muzealnie i teatralnie

        Sztukę o Polaków życiu sąsiedzkim obejrzeli uczniowie klas 8b i 7a. Słynna „Zemsta”Aleksandra Fredry w Och Teatrze Krystyny Jandy to prawdziwa uczta dla ducha. Arcydzieło polskiej literatury przyciągnęło na widownię teatru młode pokolenie, przed którym egzamin...

czytaj dalej
Z wizytą w stolicy

Z wizytą w stolicy

24 X 2019r. uczniowie klas 6 d i 6 h pod opieką wychowawców Doroty Ryfki i Sylwii Zakrzewskiej udali się na wycieczkę do Warszawy.             Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego.  Przewodnik oprowadził uczestników wycieczki po wspaniałych,...

czytaj dalej
Wycieczka klas VI A, VI C i VI F do Warszawy

Wycieczka klas VI A, VI C i VI F do Warszawy

W dniu 01.10. 2019 roku uczniowie klas VI a, VI c i VI f wraz wychowawcami udali się do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w  Zamku Królewskim, gdzie uczestniczyli w warsztatach „Wizyta u króla”. Podczas lekcji uczniowie poznali życie dworskie i...

czytaj dalej
Klasa 2A w Castoramie

Klasa 2A w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie kryli...

czytaj dalej
Warsztaty majsterkowania w Castoramie

Warsztaty majsterkowania w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie kryli...

czytaj dalej