46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wycieczka uczniów klasy II e do Arboretum oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej i Leśnej w Rogowie

Dnia 19 września 2019r. odbyła się wycieczka uczniów klasy II e Szkoły Podstawowej Nr 4 im. M. Skłodowskiej- Curie w Skierniewicach do Arboretum oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej i Leśnej w Rogowie.             Celem wycieczki było pogłębienie wiedzy zdobytej...

Klasa 2A w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie...

Warsztaty majsterkowania w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie...

Uczniowie klasy 7B, 7E i 7A na wycieczce

W środę 2 października, uczniowie klasy 7B, 7E i 7A udali się na wycieczkę do Łodzi. Swoją przygodę rozpoczęli od Teatru Powszechnego, w którym obejrzeli spektakl "Szalone nożyczki". Uczniowie byli zachwyceni przedstawieniem, ponieważ sami mogli decydować...

Z życia klas

Klasa 2A w Castoramie

Klasa 2A w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie kryli...

czytaj dalej
Warsztaty majsterkowania w Castoramie

Warsztaty majsterkowania w Castoramie

W środę, 09 października klasa 2 a wzięła udział w organizowanych przez sklep Castorama , warsztatach majsterkowania. Zadaniem uczniów było samodzielne skonstruowanie drewnianej skarbonki. Do dyspozycji mieli gwoździe, młotek i klej.  Drugoklasiści nie kryli...

czytaj dalej
Uczniowie klasy 7B, 7E i 7A na wycieczce

Uczniowie klasy 7B, 7E i 7A na wycieczce

W środę 2 października, uczniowie klasy 7B, 7E i 7A udali się na wycieczkę do Łodzi. Swoją przygodę rozpoczęli od Teatru Powszechnego, w którym obejrzeli spektakl "Szalone nożyczki". Uczniowie byli zachwyceni przedstawieniem, ponieważ sami mogli decydować o...

czytaj dalej
Wycieczka do Rogowa

Wycieczka do Rogowa

             Dnia 19 września 2019r. odbyła się wycieczka uczniów klasy II e Szkoły Podstawowej Nr 4 im. M. Skłodowskiej- Curie w Skierniewicach do Arboretum oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej i Leśnej w Rogowie. Celem wycieczki było pogłębienie wiedzy zdobytej w...

czytaj dalej