46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy szkolne

Wyniki konkursów szkolnych

  29 stycznia 2021 roku podczas uroczystego apelu zostały wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom konkursów, które odbyły się w pierwszym półroczu…
   Tak z pewnością rozpoczynałby się ta notatka, gdyby nie pandemia i reżim sanitarny.
   Oczywiście uczniowie klas I-III otrzymali zasłużone dyplomy i nagrody, i odbyło się to w nie mniej uroczysty sposób niż rok temu. W piątkowy poranek pani dyrektor Barbara Karwat wraz z panią wicedyrektor Danutą Tartanus odwiedziły uczniów w ich klasach. Laureaci konkursów usłyszeli słowa uznania, otrzymali uścisk dłoni (niestety w rękawiczce) od pani wicedyrektor oraz żółwika od pani dyrektor. Było to doskonałą okazją do powitania uczniów w szkole po tak długiej przerwie i poinformowania ich, że wszyscy bardzo się cieszymy z ich powrotu, bo szkoła bez dzieci jest bardzo, bardzo pusta i smutna.
  
Gratulujemy laureatom, zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach, które będą odbywać się w drugim półroczu i życzymy wszystkim sukcesów oraz tego, aby wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w czerwcu podczas uroczystego apelu.

Wielkość czcionki
Kontrast