46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy szkolne

Wyniki konkursów szkolnych

XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas I-IV

XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas I-IV

4 i 5 maja 2023r. w naszej szkole odbył się XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas I-IV.Recytatorzy prezentowali jeden utwór (poezję lub prozę) o dowolnej tematyce. Komisja konkursowa oceniała:• dobór repertuaru do osobowości dziecka• interpretację• ogólny wyraz...

czytaj dalej
Nasi przyjaciele z Bullerbyn

Nasi przyjaciele z Bullerbyn

Za nami finał konkursu czytelniczego Nasi przyjaciele z Bullerbyn. Wzięło w nim udział dziesięciu uczniów, wyłonionych spośród wszystkich trzecioklasistów na drodze dwukrotnych eliminacji. Konkurs miał formułę teleturnieju  Jeden z dziesięciu, a poziom wiedzy naszych...

czytaj dalej
Skip to content