46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 4-8 konkursy szkolne

Wyniki konkursów szkolnych

„W świecie Estery Karp”

„W świecie Estery Karp”

W dniu 15 marca 2024r. rozstrzygnięto Szkolny konkurs plastyczny dla klas 4-8 „W świecie Estery Karp”. Zadaniem uczestników było wykonanie prac inspirowanych stylem artystki.Werdykt jury:1 miejsce – Nikola Moskwa 7d2 miejsce – Wojciech Kubalewski – 5c3 miejsce -...

czytaj dalej
Wyniki KONKURSU na Logo SP4

Wyniki KONKURSU na Logo SP4

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać dwie równorzędne nagrody: dla Niny Kłody z klasy 7a i Niny Zwolińskiej z klasy 7d oraz wyróżnić projekty Magdaleny Jóźwik z 5b, Wojciecha Kubalewskiego z 5c, Jakuba Tkaczyka z 5b. Komisja stanęła przed trudnym wyborem, ponieważ...

czytaj dalej

 

Skip to content