46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

,,Noc w szkole”

 W nocy z 2 na 3 czerwca bieżącego roku, uczniowie klasy 6c pod opieką wychowawcy realizowali projekt edukacyjny pt.: ,,Noc w szkole". Głównym założeniem projektu była integracja zespołu klasowego oraz alternatywne dla gry na telefonach, formy rekreacji. W tym celu...

Uczniowie klas IV A i IV B udali się na wycieczkę do Bałtowa, Chęcin i Kielc

W dniach 11 i 12 maja 2023 roku uczniowie klas IV A i IV B udali się na wycieczkę do Bałtowa, Chęcin i Kielc. Pierwszy dzień jej uczestnicy spędzili w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Odwiedzili Jura Park , prehistoryczne oceanarium. Następnie przejechali się...

Warsztaty Kulinarne – w kuchni naszych przodków

16 maja - klasa 5 b wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Makowa. Podczas zajęć uczestnicy poznawali warzywa, owoce, zboża i potrawy jakie jedli nasi przodkowie -Słowianie. Sami wykonywali mąkę na kamiennych żarnach, upiekli w piecu kopułkowym (chlebowy piec...

Wycieczka nad morze

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w trzydniowej wycieczce szkolnej nad morze. Pierwszym punktem wyprawy był Gdańsk, gdzie młodzież podziwiała najważniejsze zabytki oraz odwiedziła Muzeum II Wojny Światowej. Następnym punktem programu była Jastrzębia Góra,...

Szwecja znana i nieznana

O tym, że Szwecja jest jednym z najbezpieczniejszych państw w Europie, rocznie dochodzi tam do 250 wypadków drogowych, dowiedzieli się uczniowie klasy 7b, którzy odwiedzili Szwecję. Wycieczka promowa zaprowadziła ich do Karlskrony. Miasto wpisane jest na listę...

Z życia klas

,,Noc w szkole”

,,Noc w szkole”

 W nocy z 2 na 3 czerwca bieżącego roku, uczniowie klasy 6c pod opieką wychowawcy realizowali projekt edukacyjny pt.: ,,Noc w szkole". Głównym założeniem projektu była integracja zespołu klasowego oraz alternatywne dla gry na telefonach, formy rekreacji. W tym celu...

czytaj dalej
Warsztaty Kulinarne – w kuchni naszych przodków

Warsztaty Kulinarne – w kuchni naszych przodków

16 maja - klasa 5 b wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Makowa. Podczas zajęć uczestnicy poznawali warzywa, owoce, zboża i potrawy jakie jedli nasi przodkowie -Słowianie. Sami wykonywali mąkę na kamiennych żarnach, upiekli w piecu kopułkowym (chlebowy piec...

czytaj dalej
Wycieczka  nad morze

Wycieczka nad morze

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w trzydniowej wycieczce szkolnej nad morze. Pierwszym punktem wyprawy był Gdańsk, gdzie młodzież podziwiała najważniejsze zabytki oraz odwiedziła Muzeum II Wojny Światowej. Następnym punktem programu była Jastrzębia Góra,...

czytaj dalej
Szwecja znana i nieznana

Szwecja znana i nieznana

O tym, że Szwecja jest jednym z najbezpieczniejszych państw w Europie, rocznie dochodzi tam do 250 wypadków drogowych, dowiedzieli się uczniowie klasy 7b, którzy odwiedzili Szwecję. Wycieczka promowa zaprowadziła ich do Karlskrony. Miasto wpisane jest na listę...

czytaj dalej
Wycieczka do Torunia klasy 2a i 2c

Wycieczka do Torunia klasy 2a i 2c

We wtorek 9 maja klasy 2a i 2c wybrały się na wycieczkę do Torunia. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji. Swoją przygodę uczniowie rozpoczęli od pobytu w Planetarium na seansie pt.: „Cudowna podróż”. Następnie w Muzeum Żywego Piernika poznali tajemniczą recepturę...

czytaj dalej
Wycieczka klas 8e i 8b do Warszawy

Wycieczka klas 8e i 8b do Warszawy

W dniu 24 kwietnia 2023 roku grupa uczniów z klasy 8e i 8b udała się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Po dotarciu do stolicy uczniowie z opiekunami wyruszyli na spacer, aby zwiedzić Stare Miasto. Młodzież dowiedziała się wielu ciekawych informacji na temat...

czytaj dalej
Wizyta Pastuszkowego Rancza, w roli głównej „JEŻ”

Wizyta Pastuszkowego Rancza, w roli głównej „JEŻ”

28 marca 2023 roku uczniowie klas drugich spotkali się z wyjątkowymi gośćmi. Z okazji zbliżających się wiosennych zmian w przyrodzie, odwiedziły nas dwa niezwykłe zwierzęta. Były to jeże pigmejskie. Pani opiekun zajmująca się tymi małymi, owadożernymi ssakami...

czytaj dalej
Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

Dnia 16 marca uczniowie klas 4c, 4d i 4e udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszą godzinę spędzili na świetnej zabawie i rywalizacji w kręgielni. Następnie obejrzeli niesamowity musical "Piotruś Pan" w Teatrze Buffo. Pobyt w teatrze wywołał wiele pozytywnych...

czytaj dalej
Skip to content