46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

„Kąty”

Klasy 4c i 4d na podsumowanie tematu "Kąty" w ramach pracy zdalnej wykonali Lapbooki. Prace wyszły piękne i jednocześnie bogate merytorycznie. Uczniowie dzięki tej pracy usystematyzowali i utrwalili wiedzę zdobytą na lekcjach. Katarzyna Nowosad

Dzień Bezpiecznego Internetu – przygoda w ESCAPE ROOMIE

Dnia 9 lutego w Dzień Bezpiecznego Internetu uczniowie klas 4a, 5a, 6d, 7c i 8b wzięli udział w nietypowej lekcji. Poznali zasady dotyczące bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z sieci. Wcielając się w detektywów mogli samodzielnie (lub w grupach) szukać...

Projekt „PLAN MIASTA”

Na ostatnich lekcjach matematyki uczniowie klasy 5b utrwalali pojęcie prostych i odcinków prostopadłych oraz równoległych. Aby bezbłędnie rozróżniać wzajemne położenie prostych na płaszczyźnie, uczniowie wykonali prace plastyczne prezentujące plan własnego miasta, w...

Wycieczka klasy 8 E do Auschwitz – Birkenau

   Tuż przed Dniem Edukacji Narodowej, 13 października 2020 roku, klasa 8 e wraz z opiekunami bladym świtem i w strugach deszczu udała się do obozu koncentracyjnego i obozu zagłady Auschwitz – Birkenau.    Niewyobrażalna tragedia milionów ludzi – głód, zimno, przemoc,...

Z życia klas

„Kąty”

„Kąty”

Klasy 4c i 4d na podsumowanie tematu "Kąty" w ramach pracy zdalnej wykonali Lapbooki. Prace wyszły piękne i jednocześnie bogate merytorycznie. Uczniowie dzięki tej pracy usystematyzowali i utrwalili wiedzę zdobytą na lekcjach. Katarzyna Nowosad

czytaj dalej
Projekt „PLAN MIASTA”

Projekt „PLAN MIASTA”

Na ostatnich lekcjach matematyki uczniowie klasy 5b utrwalali pojęcie prostych i odcinków prostopadłych oraz równoległych. Aby bezbłędnie rozróżniać wzajemne położenie prostych na płaszczyźnie, uczniowie wykonali prace plastyczne prezentujące plan własnego miasta, w...

czytaj dalej
Wycieczka klasy 8 E do Auschwitz – Birkenau

Wycieczka klasy 8 E do Auschwitz – Birkenau

   Tuż przed Dniem Edukacji Narodowej, 13 października 2020 roku, klasa 8 e wraz z opiekunami bladym świtem i w strugach deszczu udała się do obozu koncentracyjnego i obozu zagłady Auschwitz – Birkenau.    Niewyobrażalna tragedia milionów ludzi – głód, zimno, przemoc,...

czytaj dalej
Dzień Chłopaka w klasie 8c

Dzień Chłopaka w klasie 8c

        Dzień Chłopaka 8c obchodziła bardzo wesoło. Dziewczęta przyszykowały kolegom wiele prezentów i niespodzianek. Nie poprzestały jedynie na kupionych upominkach, ale własnoręcznie zrobiły kartki z życzeniami, w które włożyły sporo pracy zdobiąc pięknymi...

czytaj dalej
Dnia Chłopaka w 7d

Dnia Chłopaka w 7d

       1 października 2020r. uczniowie klasy 7g wybrali się na pizzę. Wyjście zostało zorganizowane z okazji Dnia Chłopaka. Dokładnym miejscem, w którym spędzaliśmy czas była pizzeria Atmosfera. Jak było widać jedzenie wszystkim bardzo smakowało. Po około 1.5 godziny...

czytaj dalej
Dzień chłopaka na wesoło w 4b

Dzień chłopaka na wesoło w 4b

     30 września w 4b odbyła się klasowa impreza z okazji dnia chłopaka. Dziewczęta przygotowały dla swoich kolegów różne rywalizacje – była konkurencja manualna, zręcznościowa i sportowa. Chłopcy spisali się rewelacyjnie, wszystkim towarzyszyły emocje. Udowodnili, że...

czytaj dalej
Dzień Chłopaka w klasie 8B

Dzień Chłopaka w klasie 8B

W poniedziałek 28 września odbyła się w klasie 8b impreza integracyjna z okazji Dnia Chłopaka. Mistrzowie wypieków przygotowali słodkie przekąski oraz piękny i smaczny tort. W ruch poszły gry takie jak Double, Labirynt, Uno i Szalone zegarki. To był bardzo miły...

czytaj dalej
Wielkość czcionki
Kontrast