46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Zajęcia bajkoterapii w klasie 2A

Klasa 2a wzięła udział w zajęciach bajkoterapii poprowadzonych przez pedagog szkolną, panią Agatę Żaczek. Podczas nietypowej lekcji klasa zamieniła się w zoo. Dając porady krokodylowi Karolowi, co był agresywny, papużce Oli, co skarżyła pieskom, Pusi i Lusi co...

Warsztaty wigilijne

Dnia 13 grudnia 2022 r. klasy II a i II c wzięły udział w warsztatach wigilijnych w Karczmie Bednarskiej. Wstępem do kulinarnych zajęć były opowieści o tradycjach świąt Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie pod okiem kucharzy przygotowali kilka wybranych potraw,...

Mikołajki w klasie 4C

W piątek 2 grudnia uczniowie klasy 4C obchodzili mikołajki. Podczas dwugodzinnej imprezy integracyjnej dzieci ozdobiły choinkę, dzięki której w klasie zapanował świąteczny nastrój. Był również słodki poczęstunek i gry planszowe, ale najważniejsze były... mikołajkowe...

„Jak radzić sobie ze stresem”

17 listopada uczniowie klasy 8e wzięli udział w warsztatach online „Jak radzić sobie ze stresem”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Panią psycholog, pedagog i nauczyciela matematyki Natalię Krakowiak. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z definicją stresu,...

Z życia klas

Zajęcia bajkoterapii w klasie 2A

Zajęcia bajkoterapii w klasie 2A

Klasa 2a wzięła udział w zajęciach bajkoterapii poprowadzonych przez pedagog szkolną, panią Agatę Żaczek. Podczas nietypowej lekcji klasa zamieniła się w zoo. Dając porady krokodylowi Karolowi, co był agresywny, papużce Oli, co skarżyła pieskom, Pusi i Lusi co...

czytaj dalej
Warsztaty wigilijne

Warsztaty wigilijne

Dnia 13 grudnia 2022 r. klasy II a i II c wzięły udział w warsztatach wigilijnych w Karczmie Bednarskiej. Wstępem do kulinarnych zajęć były opowieści o tradycjach świąt Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie pod okiem kucharzy przygotowali kilka wybranych potraw,...

czytaj dalej
Mikołajki w klasie 4C

Mikołajki w klasie 4C

W piątek 2 grudnia uczniowie klasy 4C obchodzili mikołajki. Podczas dwugodzinnej imprezy integracyjnej dzieci ozdobiły choinkę, dzięki której w klasie zapanował świąteczny nastrój. Był również słodki poczęstunek i gry planszowe, ale najważniejsze były... mikołajkowe...

czytaj dalej
„Jak radzić sobie ze stresem”

„Jak radzić sobie ze stresem”

17 listopada uczniowie klasy 8e wzięli udział w warsztatach online „Jak radzić sobie ze stresem”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Panią psycholog, pedagog i nauczyciela matematyki Natalię Krakowiak. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z definicją stresu,...

czytaj dalej
Listopadowa zaduma na cmentarzach…

Listopadowa zaduma na cmentarzach…

Przedostatni miesiąc roku sprzyja pamięci o zmarłych. Odwiedzamy mogiły tych, którzy żyją w naszej pamięci i powracają we wspomnieniach. Zapalamy świece, zatrzymujemy się na chwilę . Podczas spaceru po jednej z najstarszych nekropolii w Skierniewicach ,spotkaliśmy...

czytaj dalej
Warsztaty Halloweenowe klasy 2A w Bibliotece Miejskiej

Warsztaty Halloweenowe klasy 2A w Bibliotece Miejskiej

W czwartek 27 października klasa 2a złożyła wizytę Bibliotece Miejskiej w Skierniewicach. Tematem spotkania były warsztaty plastyczne poświęcone świętu Halloween. Z tej okazji uczniowie wykonali symboliczne dynie. Pracy towarzyszył opiekun biblioteki, który na bieżąco...

czytaj dalej
Uczniowie klas 4C i 4D na wycieczce w Łodzi

Uczniowie klas 4C i 4D na wycieczce w Łodzi

W środę 5 października uczniowie klas 4C i 4D wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Pierwszym punktem programu była wizyta w Teatrze Muzycznym i obejrzenie spektaklu "Alicja w Krainie Czarów". Następnie wszyscy udali się do Parku Trampolin - Saltos,...

czytaj dalej
Uczniowie klasy 4C obchodzili Dzień Chłopaka

Uczniowie klasy 4C obchodzili Dzień Chłopaka

W piątek 30 września uczniowie klasy 4C obchodzili Dzień Chłopaka. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i bardzo dobrze przygotowały ten dzień. Chłopcy otrzymali w prezencie samochodziki i żelki-krawaty, które szybko uległy skonsumowaniu. Uczniowie przygotowali...

czytaj dalej