46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wycieczka do Warszawy

W dniu 13 grudnia 2023 roku klasy: 6 b, 7a oraz 7d udały się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie rozpoczęli swoją wizytę w stolicy od zwiedzania Muzeum Iluzji. Podziwiali interaktywną wystawę przedstawiającą tematy z zakresu fizyki, matematyki i psychologii w...

Matematyka inaczej, czyli 4C w akcji

Uczniowie klasy 4C zajmowali się na lekcji matematyki jednostkami długości i masy. W ruch poszły krawieckie centymetry, waga kuchenna i łazienkowa. Czwartoklasiści ważyli siebie i swoje ciężkie plecaki. Sprawdzali, ile ważą ich buty, kanapki, podręczniki i piórniki....

Projekt – Myśląca klasa

"Budowanie myślących klas na lekcjach matematyki" - to warsztaty, w których uczestniczyły trzy nauczycielski z naszej szkoły, pani Małgorzata Górecka, Katarzyna Nowosad oraz Beata Wyszogrodzka. Metodę "Myślącej klasy" opracował Peter Liljedahl - profesor edukacji...

Warsztaty kulinarne w Karczmie Bednarskiej

We wtorek 12 grudnia uczniowie klas 4D i 5C uczestniczyli w niecodziennych warsztatach kulinarnych w Karczmie Bednarskiej. Dzieci wysłuchały krótkiego wykładu o tradycji wieczerzy wigilijnej i przystąpiły do części praktycznej, czyli do przygotowania wigilijnych...

Wycieczka klas V A i V B DO Warszawy

W dniu 30 listopada 2023 r. uczniowie klas V A i V B uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w MUZEUM ŚWIAT ILUZJI. To interaktywna wystawa przedstawiająca w praktyczny i zabawny sposób tematy z zakresu matematyki, fizyki,...

Z życia klas

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniu 13 grudnia 2023 roku klasy: 6 b, 7a oraz 7d udały się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie rozpoczęli swoją wizytę w stolicy od zwiedzania Muzeum Iluzji. Podziwiali interaktywną wystawę przedstawiającą tematy z zakresu fizyki, matematyki i psychologii w...

czytaj dalej
Matematyka inaczej, czyli 4C w akcji

Matematyka inaczej, czyli 4C w akcji

Uczniowie klasy 4C zajmowali się na lekcji matematyki jednostkami długości i masy. W ruch poszły krawieckie centymetry, waga kuchenna i łazienkowa. Czwartoklasiści ważyli siebie i swoje ciężkie plecaki. Sprawdzali, ile ważą ich buty, kanapki, podręczniki i piórniki....

czytaj dalej
Projekt – Myśląca klasa

Projekt – Myśląca klasa

"Budowanie myślących klas na lekcjach matematyki" - to warsztaty, w których uczestniczyły trzy nauczycielski z naszej szkoły, pani Małgorzata Górecka, Katarzyna Nowosad oraz Beata Wyszogrodzka. Metodę "Myślącej klasy" opracował Peter Liljedahl - profesor edukacji...

czytaj dalej
Warsztaty kulinarne w Karczmie Bednarskiej

Warsztaty kulinarne w Karczmie Bednarskiej

We wtorek 12 grudnia uczniowie klas 4D i 5C uczestniczyli w niecodziennych warsztatach kulinarnych w Karczmie Bednarskiej. Dzieci wysłuchały krótkiego wykładu o tradycji wieczerzy wigilijnej i przystąpiły do części praktycznej, czyli do przygotowania wigilijnych...

czytaj dalej
Wycieczka klas  V A i V B DO Warszawy

Wycieczka klas V A i V B DO Warszawy

W dniu 30 listopada 2023 r. uczniowie klas V A i V B uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w MUZEUM ŚWIAT ILUZJI. To interaktywna wystawa przedstawiająca w praktyczny i zabawny sposób tematy z zakresu matematyki, fizyki,...

czytaj dalej
Wycieczka do Warszawy klas 7c i 7b

Wycieczka do Warszawy klas 7c i 7b

22 listopada 2023 r. uczniowie klas: 7b i 7c wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyprawy była wizyta w parku rozrywkowo - sportowym Tep Factor, gdzie młodzież musiała współpracować, by rozwiązać różnego rodzaju zagadki, sprawdzające umiejętności w...

czytaj dalej
Wycieczka do Łodzi klas 7e i 8b

Wycieczka do Łodzi klas 7e i 8b

Dnia 14 listopada 2023r. klasy 7e i 8b obejrzały operę Stanisława Moniuszki „Straszny Dwór” w Teatrze Narodowym w Łodzi. Po emocjonującym przedstawieniu uczniowie udali się do Manufaktury na laserowego painballa.

czytaj dalej
Jesienne Granie

Jesienne Granie

W czwartek 9 listopada w klasie 5C odbyło się Jesienne Granie. Uczniowie klasy wraz z wychowawcą Beatą Wyszogrodzką spędzili wieczór na graniu w gry planszowe oraz podchodach zorganizowanych przez jedną z uczennic.

czytaj dalej
Wycieczka do Łodzi

Wycieczka do Łodzi

W środę 8. Listopada uczniowie klas 6a, 6c, 6d oraz 6e uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Po niesamowitym przedstawieniu „Hobbit” w teatrze im. Stefana Jaracza klasy szóste radośnie integrowały się w parku trampolin.

czytaj dalej
Czy wiesz, co jesz – kulinarne zmagania klasy 5B

Czy wiesz, co jesz – kulinarne zmagania klasy 5B

Uczniowie klas V b uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, w trakcie których przygotowywali pyszne sałatki owocowe. Odbyły się one w sali, którą szkoła wyposażyła w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Piątoklasiści najpierw w grupach przyrządzili smaczne, bogate w...

czytaj dalej
Skip to content