46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wyjście na pizzę, kl. 4a

Uczniowie klasy 4a wybrali się na pizzę do pizzerii Pszczółka. Przy pysznej pizzy miło spędzili ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Wakacje czas zacząć.

Klasa 4D na placu zabaw

W dniu 20.06.2024 klasa 4d udała się na lody i plac zabaw. Dzięki wpłatom rodziców na RR klasa uzyskała zwrot w wysokości 338zł, który z przyjemnością wydaliśmy na lod.

Wycieczka w Pieniny

Uczniowie klas: 7c,7b i 7e od 10 do 12 czerwca 2024 r. przebywali na trzydniowej wycieczce szkolnej. Wyprawę rozpoczęli od osiemnastokilometrowego spływu przełomem Dunajca w Pienińskim Parku Narodowym. Następnego dnia pojechali na Słowację, by zwiedzić Jaskinię...

Wycieczka klasy V b do Lipiec Reymontowskich

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zgodnie z przesłaniem tego znanego powiedzenia w dniu 13 czerwca 2024 r. klasa V B udała się do  Galerii Pamiątek Regionalnych    w Lipcach Reymontowskich założonej przez pana Zbigniewa Stania.  Uczniowie obejrzeli w niej: dawne...

Wycieczka do łódzkiej Manufaktury

W środę 5 czerwca uczniowie klasy 4B, 5C i 5B udali się na wycieczkę do łódzkiej Manufaktury.Najpierw uczniowie odwiedzili Muzeum Fabryki, w którym poznali interesujące fakty o tym ciekawym miejscu. Następnie, podzieleni na grupy, uczestniczyli w warsztatach, podczas...

Z życia klas

Wyjście na pizzę, kl. 4a

Wyjście na pizzę, kl. 4a

Uczniowie klasy 4a wybrali się na pizzę do pizzerii Pszczółka. Przy pysznej pizzy miło spędzili ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Wakacje czas zacząć.

czytaj dalej

Klasa 4D na placu zabaw

W dniu 20.06.2024 klasa 4d udała się na lody i plac zabaw. Dzięki wpłatom rodziców na RR klasa uzyskała zwrot w wysokości 338zł, który z przyjemnością wydaliśmy na lod.

czytaj dalej
Wycieczka  w Pieniny

Wycieczka w Pieniny

Uczniowie klas: 7c,7b i 7e od 10 do 12 czerwca 2024 r. przebywali na trzydniowej wycieczce szkolnej. Wyprawę rozpoczęli od osiemnastokilometrowego spływu przełomem Dunajca w Pienińskim Parku Narodowym. Następnego dnia pojechali na Słowację, by zwiedzić Jaskinię...

czytaj dalej
Wycieczka klasy V b do Lipiec Reymontowskich

Wycieczka klasy V b do Lipiec Reymontowskich

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zgodnie z przesłaniem tego znanego powiedzenia w dniu 13 czerwca 2024 r. klasa V B udała się do  Galerii Pamiątek Regionalnych    w Lipcach Reymontowskich założonej przez pana Zbigniewa Stania.  Uczniowie obejrzeli w niej: dawne...

czytaj dalej
Wycieczka do łódzkiej Manufaktury

Wycieczka do łódzkiej Manufaktury

W środę 5 czerwca uczniowie klasy 4B, 5C i 5B udali się na wycieczkę do łódzkiej Manufaktury.Najpierw uczniowie odwiedzili Muzeum Fabryki, w którym poznali interesujące fakty o tym ciekawym miejscu. Następnie, podzieleni na grupy, uczestniczyli w warsztatach, podczas...

czytaj dalej
Wycieczka klas szóstych do Szwecji

Wycieczka klas szóstych do Szwecji

27 maja 2024 r., w kierunku Pomorza wyruszyła szkolna wycieczka klas 6. Fantastyczne 3 dni obfitowały w wiele wydarzeń turystycznych, pięknych widoków i dobrej zabawy. Zaczęliśmy od zwiedzenia Gdańska z przewodnikiem. Wieczorem wrażenie zrobił niezapomniany rejs...

czytaj dalej
Gustav Klimt i hrabia Dracula

Gustav Klimt i hrabia Dracula

Można by się zastanawiać, co łączy austriackiego artystę z okresu secesji z transylwańskim księciem, znanym jako hrabia Dracula? Uczniowie klasy 8b poznali obydwie postacie podczas ostatniej wycieczki do stolicy. Obejrzeli tam multisensoryczną wystawę malarstwa...

czytaj dalej
Szlakiem Piastowskim

Szlakiem Piastowskim

W dniach 23-24 maja uczniowie klas 4a,4c,4e uczestniczyli w wycieczce Szlakiem Piastowskim. Zwiedzanie rozpoczęło się od wizyty w pierwszej stolicy Polski – Gnieźnie, gdzie uczniowie podziwiali Archikatedrę ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi i relikwiami św....

czytaj dalej
,,Noc w szkole”

,,Noc w szkole”

Klasa 7c zrealizowała projekt edukacyjny ,,Noc w szkole”. Uczniowie spotkali się w Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Jasnej 30 24 maja o 19.00, by pod opieką wychowawcy spędzić noc na terenie placówki. Głównym celem projektu była integracja klasy. Spotkanie...

czytaj dalej
Skip to content