46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wycieczka do Płocka 12 maja klas 1a i 1d

W czwartek 12 maja klasy 1a i 1d odbyły wycieczkę do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę pt. „Królewna Śnieżka. Uczniowie podziwiali piękną choreografię, byli uczestnikami doskonałej gry aktorskiej, której dodatkowy atut stanowiła oprawa muzyczna.Kolejnym punktem...

Wycieczka klasy 4d i 4e

Tegoroczny Prima Aprilis czyli 1. kwietnia uczniowie klas 4d i 4e świętowali na wycieczce w Łodzi. Odwiedziliśmy Eksperymentarium, gdzie mogliśmy poznać wiele ciekawych zjawisk przyrodniczych. Na trasie spotkaliśmy największego i najmniejszego człowieka świata....

Klasa 7e cyberbezpieczna

Uczniowie klasy 7e wzięli udział na godzinie wychowawczej w lekcji on- line na temat „Bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni” organizowanej przez Warszawski Instytut Bankowości. W czasie zajęć młodzież dowiedziała się jakie hasła są bezpieczne, które są najbardziej...

Bal karnawałowy w klasie IIC

11 lutego 2022r. w klasie II c odbył klasowy bal karnawałowy. Przy słodkim poczęstunku, ciekawych konkursach i zabawach tanecznych czas upłynął nam w bardzo miłej atmosferze.

Zabawy karnawałowe w klasie 1A

11 lutego 2022r. w klasie 1A odbyły się klasowe zabawy karnawałowe. Przy wielu wyzwaniach z jakimi mierzyli się Pierwszoklasiści oraz ciekawych konkursach i zabawach tanecznych czas upłynął  w bardzo miłej atmosferze.

Z życia klas

Wycieczka do Płocka 12 maja klas 1a i 1d

Wycieczka do Płocka 12 maja klas 1a i 1d

W czwartek 12 maja klasy 1a i 1d odbyły wycieczkę do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę pt. „Królewna Śnieżka. Uczniowie podziwiali piękną choreografię, byli uczestnikami doskonałej gry aktorskiej, której dodatkowy atut stanowiła oprawa muzyczna.Kolejnym punktem...

czytaj dalej
Wycieczka klasy 4d i 4e

Wycieczka klasy 4d i 4e

Tegoroczny Prima Aprilis czyli 1. kwietnia uczniowie klas 4d i 4e świętowali na wycieczce w Łodzi. Odwiedziliśmy Eksperymentarium, gdzie mogliśmy poznać wiele ciekawych zjawisk przyrodniczych. Na trasie spotkaliśmy największego i najmniejszego człowieka świata....

czytaj dalej
Klasa 7e cyberbezpieczna

Klasa 7e cyberbezpieczna

Uczniowie klasy 7e wzięli udział na godzinie wychowawczej w lekcji on- line na temat „Bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni” organizowanej przez Warszawski Instytut Bankowości. W czasie zajęć młodzież dowiedziała się jakie hasła są bezpieczne, które są najbardziej...

czytaj dalej
Bal karnawałowy w klasie IIC

Bal karnawałowy w klasie IIC

11 lutego 2022r. w klasie II c odbył klasowy bal karnawałowy. Przy słodkim poczęstunku, ciekawych konkursach i zabawach tanecznych czas upłynął nam w bardzo miłej atmosferze.

czytaj dalej
Zabawy karnawałowe w klasie 1A

Zabawy karnawałowe w klasie 1A

11 lutego 2022r. w klasie 1A odbyły się klasowe zabawy karnawałowe. Przy wielu wyzwaniach z jakimi mierzyli się Pierwszoklasiści oraz ciekawych konkursach i zabawach tanecznych czas upłynął  w bardzo miłej atmosferze.

czytaj dalej
Dzień Babci i Dziadka  w klasie 1A

Dzień Babci i Dziadka w klasie 1A

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które przypada w styczniu. Z tej okazji uczniowie klasy 1a przygotowywali specjalne kalendarze dedykowane swoim najbliższym. Dzieci wykazały się dużą kreatywności i pomysłowością przygotowując upominki, towarzyszyła im radość...

czytaj dalej
Spotkanie czytelniczo-plastyczne w klasie 1A

Spotkanie czytelniczo-plastyczne w klasie 1A

19 stycznia w klasie 1a odbyło się spotkanie czytelniczo-plastyczne poprowadzone w ramach współpracy szkoły z pracownikami Biblioteki Miejskiej w Skierniewicach. Motywem przewodnim wizyty było zbliżające się święto Babci i Dziadka. Uczniowie w ramach zajęć wysłuchali...

czytaj dalej
Spotkanie wigilijne uczniów klasy 1a

Spotkanie wigilijne uczniów klasy 1a

17 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne uczniów klasy 1a.  W ramach uroczystości pierwszoklasiści przygotowali stół z poczęstunkiem, rozłożyli biały obrus i udekorowali go stroikiem świątecznym. Najpierw w symboliczny sposób wszyscy podzieliśmy się opłatkiem,...

czytaj dalej
Mikołajki w 1A

Mikołajki w 1A

Mikołajki to wyczekiwany czas prezentów i spotkania ze Świętym Mikołajem szczególnie przez najmłodszych. 6 grudnia w naszej szkole ku zaskoczeniu dzieci w klasie pojawił się nie tylko świąteczny wystrój w postaci choinki , dekoracji i pachnących stroików ale też...

czytaj dalej