46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy międzyszkolne

Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

Wyniki konkursów międzyszkolnych

21 lutego to dzień , który obfitował w sukcesy uczniów skierniewickiej „Czwórki”. Reprezentanci klas młodszych po raz kolejny udowodnili,że wysiłek i ciężka praca owocują w postaci wspaniałych wyników. Wspólnie z innymi szkołami podstawowymi wystartowali w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Mini Playback Show” organizowanym przez SP nr 7. Miejsca w poszczególnych kategoriach zdobyli:
KATEGORIA SOLIŚCI 1-3
I MIEJSCE- Aleksandra Radek , kl.2a
II MIEJSCE – Iga Szwed, kl. 1e
KATEGORIA-ZESPOŁY(I-III)
III MIEJSCE
Layla Abeid, kl. 2e
Ewa Karwat, kl. 2e
Nina Karkucińska, kl. 2e
Natalia Moroz, kl. 2e
Lena Lasota, kl. 2e
GRATULUJEMY!!!!!!

Wielkość czcionki
Kontrast