46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 1-3 konkursy międzyszkolne

Wyniki konkursów międzyszkolnych

Miejski XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas 1-8

16 maja 2023r. w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się Miejski XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas 1-8. Uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się na scenie recytując wiersze i fragmenty prozy. Oto wyniki:I miejsce- Adam Kobyłecki kl. II dI...

czytaj dalej
Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”

Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”

Podsumowanie XX Szkolnego  Konkursu Recytatorskiego „Poeci Dzieciom” dla klas I-III 2023 r. I miejscekl. I b – Ewa Krukkl. II d – Adam Kobyłeckikl. III d – Oliwia Zarzycka II miejscekl.I a – Marcel Dębosz i z kl.I b Stanisław Płuciennikkl. II b – Bahdan Luhinkl. III c...

czytaj dalej
Skip to content