46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 4-8 konkursy międzyszkolne

Turniej Wiedzy Przyrodniczej

10 maja na terenie Nadleśnictwa Skierniewice odbył się okręgowy etap konkursu przyrodniczego dla klas 5-6 i 7-8.Nasi uczniowie zdobyli następujące wyniki: Laureatami konkursu zostali młodsi uczniowie z klas 5-6: Barbara Wacławek i Wiktor Soboń.Tytuł finalisty...

czytaj dalej
XXV Festiwal Teatrów Jednego Wiersza

XXV Festiwal Teatrów Jednego Wiersza

21. marca Teatr szkolny „Stulatka” zdobył I nagrodę na XXV Festiwalu Teatrów Jednego Wiersza.W przedstawieniu „O Zimie, co przyjść nie chciała” na podstawie wiersza Marii Konopnickiej „Zła zima” grali: Jakub Brudka, Ewa Karwat, Barbara Wacławek, Julia Bodek, Alicja...

czytaj dalej
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Uczennica naszej szkoły, Barbara Wacławek, zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”.Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 15 marca 2024 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas...

czytaj dalej
Skip to content