46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 4-8 konkursy międzyszkolne

Podsumowanie Międzyszkolnych Konkursów

Podsumowanie Międzyszkolnych Konkursów

30 maja 2023r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie miejskich konkursów: frazeologicznego i informatycznego, nad którymi honorowy patronat objął prezydent miasta Skierniewice pan Krzysztof Jażdżyk.Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego Z polszczyzną...

czytaj dalej
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

W piątek, 26.05.2023 r., w Ekonomiku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej im. Wisławy Szymborskiej organizowany przez Stowarzyszenie Ekonomik i Przyjaciele oraz Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach. Możemy być dumni, gdyż:I miejsce zdobyła...

czytaj dalej

„Z Maryją Różańcową modlę się o pokój”

W Konkursie Plastycznym - Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej ‘Sancta Maria’ w Częstochowie laureatkami zostały: Aleksandra Radek kl.5aAgnieszka Radek kl. 8eNina Kłoda kl. 6aTegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Z Maryją Różańcową modlę się o pokój"...

czytaj dalej

„Kwiaty w szarości” – Rawicz 2023

Z ogromną radością informujemy, że w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Kwiaty w szarości" -   Rawicz 2023 -  Nagrodę Dyrektora do spraw medycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu zdobyła  Anna Piorun z klasy 6c, którą do konkursu przygotował nauczyciel plastyki...

czytaj dalej

Miejski XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas 1-8

16 maja 2023r. w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się Miejski XLII Mały Konkurs Recytatorski dla klas 1-8. Uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się na scenie recytując wiersze i fragmenty prozy. Oto wyniki:I miejsce- Adam Kobyłecki kl. II dI...

czytaj dalej

Prace uczniów „czwórki” na  wystawie  XLIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

W tym roku na konkurs wpłynęły 1024 prace. Jury konkursu zakwalifikowało na wystawę pokonkursową prace plastyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4: Julię Antos „Kusama w pełni kropek”, Jakuba Leniarskiego, „Żyrafowy most”, Aleksandrę Radek, „Ananasowa Kusama”, Mirę Paradowską „Okuń i Kusama”. Prace powstały pod kierunkiem nauczyciela plastyki Pawła Legięckiego. W Toruniu prezentowana będzie także praca multimedialna Antoniego Kowalskiego „Kropki i wojna”, ucznia Szkoły Podstawowej nr 4, który przygotował filmik pod kierunkiem swojej mamy Katarzyny Kowalskiej.

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 16 września, w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu. Wystawę będzie można oglądać do 6 listopada.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

Sukces w konkursie „Kronika mojej miejscowości”

9 września 2022 r. w pasażu Manufaktury w Łodzi  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków „Kronika mojej miejscowości”.

 Pierwszą nagrodę otrzymał Wiktor Soboń z klasy 5c, a drugie miejsce zajęła Agnieszka Radek  z klasy 8e. Uczniów do konkursu przygotowali p. Renata Bornińska i p. Paweł Legięcki.

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie zabytków regionu wraz z otoczeniem dawniej i dziś, w dowolnej  technice plastycznej.

Uroczystość  połączona była  z otwarciem wystawy zorganizowanej w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa pn. „Architektura drewniana województwa łódzkiego – wiatraki i młyny wodne”.

https://www.wuoz-lodz.pl/Wyniki_konkursu_Kronika_mojej_miejscowosci,8,162

Skip to content