46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Klasy 4-8 konkursy międzyszkolne

„Wokół Mikołaja Kopernika w 550. rocznicę urodzin”

„Wokół Mikołaja Kopernika w 550. rocznicę urodzin”

W piątek 8 grudnia w Sali Mieszczańskiej toruńskiego Ratusza Staromiejskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom 44. edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Moja Przygoda w Muzeum” - "Wokół Mikołaja Kopernika w 550. rocznicę urodzin”. Celem...

czytaj dalej
Konkurs wiedzy o wolontariacie

Konkurs wiedzy o wolontariacie

W mikołajki 6 grudnia 2023 roku tuż po Międzynarodowym Dniu Wolontariatu został rozstrzygnięty coroczny konkursu wiedzy o wolontariacie pt. „Hospicjum dla mnie dla Ciebie, dla społeczeństwa”, zorganizowany przez skierniewickie Hospicjum im. Anny Olszewskiej.Konkurs...

czytaj dalej
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 22.11.2023 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Let’s meet in the United Kingdom”. Patronat nad konkursem sprawował Prezydent Miasta Skierniewice – Pan Krzysztof Jażdżyk. Uczniowie z sześciu skierniewickich szkół mieli okazję...

czytaj dalej

Konkurs pięknego czytania „Książka mówi”.

W dniu 8 listopada 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Pedagogicznej odbył się rejonowy etap konkursu pięknego czytania „Książka mówi”. Nika Plucińska z klasy 7 c zaprezentowała utwór Wisławy Szymborskiej pt. „Kot w pustym mieszkaniu”. Natomiast Magdalena Sypulska z klasy...

czytaj dalej
„O czym mówią eksponaty”

„O czym mówią eksponaty”

W piątek, 20.10.2023 r., klasy, 7e z naszej szkoły i 6 z Niepublicznej Szkoły Źródła, wzięły udział w poszukiwaniach źródeł historycznych na terenie Bud Grabskich w ramach projektu edukacyjnego „O czym mówią eksponaty”. Uczniowie mogli zapoznać się z fragmentem...

czytaj dalej
Skip to content