46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Po zimowym wypoczynku, w czwartek 30 stycznia w szkole przy ul. Jasnej odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2019/2020. Zgromadzeni na uroczystości uczniowie i nauczyciele dzięki przygotowanym prezentacjom przypomnieli sobie w jakich wycieczkach uczestniczyli uczniowie klas 4-8, a także w jakich zawodach sportowych reprezentowali szkołę na szczeblu miejskim i powiatowym. Była to również okazja do zaprezentowania najważniejszych sukcesów w konkursach. Bogate osiągnięcia wychowanków Czwórki zostały nagrodzone dyplomami oraz wspaniałymi nagrodami.
Nagrodzeni zostali również uczniowie wyróżniający się (średnia minimum 4,75 i ocena z zachowania minimum bardzo dobra). Natomiast ci, którzy osiągnęli średnią 5,00 i wyżej otrzymali Srebrne Tarcze.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Uczniowie wyróżniający się w klasyfikacji śródrocznej 2019-2020.

4a – Bobrowski Bartosz, Dobrowolska Marta, Golis Barbara, Kurz Oliwia, Matuszewska Lena, Paradowska Mira, Sypulska Magdalena, Woźniak Lena
4b – Błaż Gabriela, Koncewicz Jakub, Opala Julia, Sałuda Kamila, Trojanowska Emilia, Zasada Igor
5a- Kowalczyk Kacper, Kozłowska Zuzanna, Kuśmierczyk Julia, Kuśmierczyk Laura, Pietrzkowska Martyna
5b – Bociński Antoni, Bors Jacek, Czubatka Olga, Janus Nikola, Janus Lena, Kałwak Antoni, Szymczak Zuzanna
5c – Golis Gabriela, Kuśmierczyk Antoni, Zuchora Olaf
5d – Bartłomiejczyk Paweł, Górecki Mikołaj, Stefanowski Filip, Truszkiewicz Jan, Włodarczyk Gabriela
5e – Ilińska Justyna, Karwat Olaf, Król Hubert, Radek Agnieszka, Trzaskowski Patryk, Wójt Hanna, Zagawa Piotr
6a – Gładysz Adrian, Hanuszkiewicz Tymon, Klemba Zuzanna, Rejman Agata
6b – Frąckowiak Natalia, Sałek Amelia, Sobolewska Amelia, Walentowska Julia, Zarzycka Wiktoria
6c – Chudzio Natalia, Dąbrowski Kacper, Durzyńska Zofia, Kanderska Zuzanna, Krawczyk Wiktoria, Pietrzyk Bartosz, Szymczak Julia, Ścięgosz Hubert, Tartanus Maja, Wach Piotr
6e – Jachimowski Marek, Kuźmiński Piotr, Lefler Rafał, Plaskota Maja
6f – Błażejczyk Martyna, Hładuńska Amelia, Kowalska Oliwia, Kuza Borys, Wojenka Katarzyna
6g – Mazurek Igor, Wyszogrodzki Dominik
7a – Sobczak Paweł, Zakrzewski Franciszek
7b – Godos Nikola, Gruchała Ada, Kaczorowska Julia, Kozłowska Aleksandra, Majewska Agata, Rudy Miron, Urbanek Nina, Wrzodak Patryk
7c – Rosińska Anna, Zawadzka Maja
7d – Bursztynowicz Martyna, Jagura Sebastian, Paduch Maria, Plaskota Kamil, Szturomski Bartosz, Wróbel Wiktor, Zarębska Alicja
8b – Czarnecka Aleksandra
Srebrne Tarcze
4a – Bobrowski Bartosz, Dobrowolska Marta, Sypulska Magdalena, Woźniak Lena
4b – Sałuda Kamila, Trojanowska Emilia, Zasada Igor
5b – Bors Jacek, Czubatka Olga, Kałwak Antoni
5c – Golis Gabriela
5d – Bartłomiejczyk Paweł, Stefanowski Filip, Truszkiewicz Jan
5e – Radek Agnieszka, Wójt Hanna, Zagawa Piotr
6a – Klemba Zuzanna
6b – Sałek Amelia
6c – Chudzio Natalia, Dąbrowski Kacper, Durzyńska Zofia, Kanderska Zuzanna, Krawczyk Wiktoria, Szymczak Julia, Ścięgosz Hubert, Tartanus Maja, Wach Piotr
6e – Kuźmiński Piotr, Plaskota Maja
6f – Błażejczyk Martyna, Hładuńska Amelia
6g – Wyszogrodzki Dominik
7a – Sobczak Paweł
7b – Gruchała Ada, Majewska Agata, Urbanek Nina, Wrzodak Patryk
7c – Rosińska Anna
7d – Bursztynowicz Martyna, Jagura Sebastian, Paduch Maria, Plaskota Kamil, Wróbel Wiktor