Halloween – wszyscy lubimy się bać!
W dniach 26.10.2017r – 31.10.2017r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został konkurs na „Najciekawszy wystrój sali na Halloween”.
Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3 oraz 7 i 2-3 oddziałów gimnazjalnych. Konkurs miał na celu integrację zespołów klasowych oraz rozwijanie kreatywności wśród uczniów. Większość klas zaangażowało się w dekorowanie sal. Pomysły były bardzo oryginalne i zaskakujące. Okazało się, że wszyscy lubimy się bać…
Samorząd Uczniowski wybrał najciekawiej udekorowane klasopracownie. Wśród kryteriów oceny znalazły się między innymi oryginalność i zaangażowanie klasy oraz ogólne wrażenie estetyczne. Nie zabrakło lampionów, duchów i tradycyjnych dyni. Wyniki przedstawiają się następująco:
Miejsce I – klasa 1D
Miejsce II – klasy 3A i 3B
Miejsce III – klasa 7C
Zwycięzcą gratulujemy pomysłowości i kreatywnych pomysłów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Opiekunowie Samorządu Jadwiga Hoppe i Sylwia Zakrzewska