46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 20 maja 2024r w Białej Rawskiej został zorganizowany półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły pa awansie do tego turnieju wykazywali się dużą motywacją i chęcią zwycięstwa. Po rozlosowaniu drużyn w pierwszej kolejności przyszło nam się zmierzyć ze szkołami z Kutna oraz Łowicza. Oba mecze nasi reprezentanci wygrali pewnie, przez cały czas dominując na boisku nad rywalami, dzięki czemu wywalczyli sobie awans do finału turnieju.
W finale spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju, czyli reprezentacją szkoły z Białej Rawskiej. Mecz od początku był bardzo wyrównany, i ciężko było wskazać zwycięzce. Po upływie regulaminowego czasu gry nadal był remis i o awansie musiały zdecydować rzuty karne. Każda se szkół wyznaczyła po trzech zawodników którzy przystąpili do rzutów karnych. Po trzech rzutach karnych nadal nie było zwycięzcy, potrzebna była dodatkowa kolejka, lecz i ona nie rozstrzygnęła wyniku. W piątej kolejce niestety nie udało nam się trafić do bramki i to gospodarze wywalczyli awans do dalszego etapu gier.
Na wielkie słowa uznania zasłużyli: Aleksander Sas, Nikolas Król, Sadkowski Michał, Jagiełło Miłosz, Wieprzkowicz Filip. Na gigantyczne podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły przez wszystkie lata szczególnie zasługują uczniowie ósmych klas: Igor Zasada, Wójcik Patryk, Kalisiak Wiktor.

Skip to content