Tradycyjnie o 17.00 uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły przybyli na ul. Jasną 30, aby upiększyć teren wokół szkoły. Przycięto krzewy, wyrwano chwasty, posadzono nowe rośliny, w tym modrzew, świerk oraz hortensję. W gazony i skrzynki wsadzono piękne czerwone pelargonie, które ozdobiły  budynek szkoły od frontu oraz od strony wyjścia na boisko. Zadbano o podlanie zieleni  i odpowiednie nawożenie. Po ciężkiej pracy Rada Rodziców przygotowała wspaniały poczęstunek.
Był tradycyjny grill oraz własnoręcznie upieczone słodkości.  Jak każdego roku społeczność „czwórki” spędziła aktywnie na łonie przyrody i zarazem w bardzo pożyteczny sposób piątkowe popołudnie. Wszyscy w bardzo dobrych nastrojach umówili się na spotkanie w przyszłym roku.