14.11.2016 r. uczniowie klas trzecich; „g” i „c” przekonali się, że niezwykły może być świat naszej wyobraźni…….

W poniedziałkowy ranek pojechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszą atrakcją był spektakl ,,Czarodziej”, który przeniósł dzieci wraz z główną bohaterką Julią w niezwykłą podróż do krainy iluzji. Tytułowy „Czarodziej” zapewniał, że „MAGIA JEST W NAS !!!” I dzieci nie tylko ją zobaczyły, ale mogły jej także dotknąć, doświadczyć, poczuć i przeżyć.

Po spektaklu odbyło się spotkanie z artystami. Były „wywiady”, wspólne zdjęcia, autografy oraz oczywiście zakupy ‘magicznych” upominków.

Po tak niezwykłym widowisku wycieczkowicze udali się do kręgielni, gdzie odbyła się sportowa rywalizacja na torze bowlingowym. Okrzyki radości słychać było po każdym zagraniu!

Zapasy straconej energii „Czwóreczkowicze” …………w McDonaldzie, który był ostatnim etapem wycieczki! W wyśmienitych nastrojach wróciliśmy do Skierniewic

TO BYŁ WSPANIAŁY DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ!!!