46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W naszej szkole zakończyła się Akcja głośnego czytania na lekcjach przez 20 min. dla uczniów klas 1-3 prowadzona przez bibliotekę szkolną w I okresie .Szczególnie aktywnie zaangażowały się w czytanie swoim młodszym koleżankom i kolegom uczennice z kl.: 5c- Oliwia, 5d – Marta , Weronika , ale czytały też uczennice z kl. 5d: Hania, Zuzia i z kl.5e: Agnieszka, Oliwia, Maja, Justyna, Hania.
W wyznaczonych terminach ( wtorki, piątki ), uczniowie klas: 1d,2a,2b,2c,2d,3d słuchali fragmentów książek m.in.: Grzegorza Kasdepke, Kubusia Puchatka, legend polskich, wierszy Jan Brzechwy i Tuwima oraz innych .
Dziękuję nauczycielom z wymienionych klas za współpracę w Akcji i uczniom , że tak chętnie z zainteresowaniem słuchały.

Skip to content