Aktywne miasta sport, rekreacja, dobra zabawa w miłej atmosferze tak krótko można opisać naszą akcję. W dniu 17.06. odbył się rodzinny przejazd rowerowy, gdzie uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 nabijali kilometry dla Miasta Skierniewice. W otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego przemierzyliśmy i poznawaliśmy uroki natury, a dzięki goście p. Mariusza Wasiak mogliśmy skorzystać z postoju na regeneracyjnego. Wspólne pieczenie kiełbasek, rozmowy zacieśniły więzi społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy wrócili zmęczeni, ale przede wszystkim szczęśliwi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu inicjatywy integracyjne.