46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Taki tekst najczęściej dzisiaj (09.04.2024 r.) słyszeliśmy podczas wycieczki do Ekonomika. Dzięki uprzejmości pań dyrektor, Doroty Klucznik i Agnieszki Markus-Gąsiorowskiej, oraz przesympatycznej kadry nauczycieli, wybraliśmy się (2a) do klas gastronomicznych na warsztaty składania serwetek. Ogromna szkoła, duzi uczniowie (w tym absolwenci naszej Czwórki) przywitali nas bardzo życzliwie. Zostaliśmy oprowadzeni po całej szkole. Zobaczyliśmy kosmiczną pracownię fizyczną, laboratorium analityczne, wielką salę gimnastyczną, siłownię aż w końcu dotarliśmy do świata hotelarstwa i gastronomii. Tutaj czekała na nas pani nauczycielka klasy gastronomicznej, która z pasją opowiadała o sztuce składania serwetek. Składaliśmy serwetki, co wcale nie było takie proste, a potem jedliśmy rogaliki, upieczone przez przyszłych kucharzy. Naprawdę było super!

Skip to content