W środę 24 stycznia 2024 roku odbył się Apel podsumowujący I półrocze dla klas 6-8 w budynku A. Uczniowie klasy 6 i 8 przypomnieli swoim kolegom i koleżankom oraz nauczycielom co wydarzyło się w życiu klas VI-VIII, a także przedstawili najważniejsze sukcesy w zawodach sportowych oraz osiągnięcia w konkursach. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Podczas apelu Pani Dyrektor Barbara Karwat wręczyła nominacje do Stypendium Dyrektora Szkoły oraz Srebrne Tarcze.
Srebrne Tarcze 2023/2024 otrzymali:
6a- Aleksandra Radek,
6c- Sypulska Karolina, Sałajczyk Piotr, Soboń Wiktor,
6d- Kazimierczak Kaja,
7a- Kluczek Zofia,
7c-Piorun Anna, Pluciska Nika, Szymczak Ewa, Korycki Filip,
7d-Kapuściak Alicja,
7e-Rejman Piotr,
8a- Sypulska Magdalena,
8b-Zasada Igor, Kozłowska Maja, Syska Jan, Trojanowska Emilia,
Stypendia za wyniki w nauce otrzymali:
6d- Kaźmierczak Kaja,
6a- Aleksandra Radek,
6c-Sypulska Karolina,
7c- Piorun Anna, Plucińska Nika, Szymczak Ewa, Korycki Filip, Wieprzkowicz Filip,
7d- Kapuściak Alicja, Dębski Adam,
7a- Kluczek Zofia,
7e-Rejman Piotr,
8a-Dobrowolska Marta,
8b-Zasada Igor, Kozłowska Maja, Syska Jan, Trojanowska Emilia, Sypulska Magdalena.