46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 15 czerwca 2023r. w naszej szkole odbyły się apele profilaktyczne „Bezpieczne wakacje” dla uczniów klas VI, VII i VIII prowadzone przez pracowników KMP w Skierniewicach p. Małgorzatę Białkowską i p. Adama Drążkowicza oraz pedagoga szkolnego p. Katarzynę Wojtalę. Podczas spotkania funkcjonariusze poruszyli tematykę związaną z bezpieczeństwem w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Przypomnieli, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, w górach czy miejscu zamieszkania. Pracownicy KMP zwrócili również uwagę na zagrożenia podczas korzystania z Internetu, telefonu komórkowego czy portali społecznościowych. Drugą część spotkania poprowadziła pedagog p. Katarzyna Wojtala, która przypomniała o czym należy pamiętać przebywając nad wodą, w górach czy w lesie. Uczniowie podczas spotkania mogli obejrzeć prezentację multimedialną nt. Bezpieczne wakacje, zasad bezpiecznego korzystania z Internetu i form spędzania wolnego czasu. Na zakończenie p. Katarzyna Wojtala życzyła pracownikom KMP, pracownikom szkoły i uczniom zdrowych, miłych i bezpiecznych wakacji.

Skip to content