46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W piątek (26.01.2024 r.) w budynku naszej szkoły przy ul. Szarych Szeregów odbyły się dwa apele na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Pani Wicedyrektor Danuta Tartanus powitała serdecznie wszystkich obecnych: nauczycieli, uczniów i przekazała, że apele poprowadzą Panie pedagog.
Pani pedagog Agata Żaczek rozmawiała z uczniami klas: I, II, III, a Pani pedagog Anna Ciesielska z uczniami klas IV i V. Przedstawione treści dotyczyły zasad bezpieczeństwa nie tylko podczas wyjazdów np. w góry, ale także w domu, w aquaparkach, podczas zabaw zimowych na śniegu, jeździe na łyżwach czy na sankach. Uczniowie dowiedzieli się także o zasadach bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Dzieci przypomniały sobie także numery alarmowe jak: 112, 997, 998, 999. Na podsumowanie apeli uczniowie obejrzeli krótki film: Jakich zasad należy przestrzegać, by czuć się bezpiecznie podczas ferii zimowych.
Kończąc apele Pani wicedyrektor Danuta Tartanus i Panie pedagog życzyły uczniom, aby okres ferii zimowych był czasem odpoczynku i zregenerowania, by w II semestrze z nowymi siłami i dobrymi humorami wrócili do szkoły zdobywać dalszą wiedzę.

Skip to content