W piątek na stadionie OSiR III odbyły się biegi przełajowe – pierwsze zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy w bieżącym roku szkolnym. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły, którzy uzyskali pięć awansów do finału wojewódzkiego.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (rocznik 2006-07) Alan Przybył zajął I a Oskar Walczak II miejsce. W Igrzyskach Dzieci (rocznik 2008 i młodsi) Roksana Wysocka zajęła II a w kategorii chłopców II był Szymon Janecki, V miejsce zajął Dominik Seweryniak. VI miejsca w tej grupie wiekowej zajęli Zuzanna Kanderska i Bartłomiej Karwat, którzy są rezerwowymi na finał wojewódzki.
Opiekunami biegaczy byli Elżbieta Azarkiewicz i Krzysztof Wiercioch.