46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Rozpoczęła się rywalizacja sportowa w nowym roku szkolnym. Pierwszą imprezą były indywidualne biegi przełajowe. Nasi reprezentanci rywalizowali w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Trzech uczniów uzyskało awans do finału wojewódzkiego: Franciszek Grotkowski, Dominik Seweryniak oraz Igor Zasada.
W zawodach startowali: Gloria Szczepanik, Anna Piorun, Nika Plucińska, Kamila Sałuda, Zuzanna Kubiak, Alicja Kubik, Eliza Zielińska, Yeva Mashyn, Sypulska Julia, Golis Barbara, Michalska Roksana, Piotrowska Małgorzata, Rzeźnicka Patrycja, Kozłowska Maja, Michał Sadowski, Antoni Rudniak, Filip Korycki, Aleksander Sas, Paweł Kryczka, Franciszek Grotkowski, Seweryniak Dominik, Zasada Igor, Majkowski Miłosz, Bartoniewicz Jakub, Grochowski Oliwier, Hoppe Maksymilian, Kaczor Aleksander, Szczurkiewicz Filip Piętara Antoni, Wasilewski Ksawery, Wodnicki Konrad, Krawczyk Bartłomiej, Wikowski Remigiusz, Bors Jacek, Małachowski Franciszek, Bociński Antoni, Deka Antoni, Majkowski Miłosz, Wikowski Remigiusz.

Skip to content