21 młodych radnych w głosowaniu, jakie odbyło się we wszystkich skierniewickich szkołach 29 listopada 2019 roku, wywalczyło swoje miejsce w radzie. 10 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, reprezentanci poszczególnych szkół spotkali się podczas pierwszej inauguracyjnej sesji 11. kadencji. Na wstępie wybrani złożyli ślubowanie i jak przystało na radę zabrali się do pracy. Po krótkich przemówieniach ich pierwszą decyzją był wybór komisji skrutacyjnej, która odpowiadała za prawidłowe przeprowadzenie wyborów przewodniczącego, wiceprzewodniczącego rady oraz sekretarza.
Naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta reprezentuje Aleksandra Krzesak z klasy 7b.