46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 25 maja odbył się półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży.
Dziewczęta naszej szkoły z klas VII-VIII spisały się w nim rewelacyjnie zajmując I miejsce.
Po pierwszym remisie 1:1 z gospodyniami turnieju, dziewczynami z Sadkowic następne mecze układały się bardzo dobrze.
Dziewczyny z „Czwórki” dominowały na boisku, wygrały z pozostałymi trzema drużynami z dużą przewagą.
Spośród wszystkich zespołów zdobyły najwięcej bramek w turnieju.
BRAWO DZIEWCZYNY!!!
W reprezentacji szkoły wystąpiły:
Amelia Grabowska
Aleksandra Szwed
Martyna Jaśniewska
Layla Abeid
Lena Laskowska
Zuzanna Sulikowska
Maja Nowak
Nikola Łukasiewicz
Barbara Żelechowska
Nina Więckowska