Z dumą informujemy, że uczennica klasy 7c Barbara Wacławek została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Jej sukces jest efektem ciężkiej pracy, systematyczności oraz ogromnego zaangażowania. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji oraz zdobywaniu kolejnych wyróżnień!