9 listopada klasa 2e wzięła udział w spotkaniu bibliotecznym „Baśnie, bajki, bajanie…”, zorganizowanym przez oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki w Skierniewicach. Dzieci poznały autorów, tytuły najsłynniejszych baśni na świecie. Wysłuchały staropolkiej baśni napisanej przez Adama Mickiewicza. Pani bibioletakrka przeprowadziła także prelekcję na temat historii oraz istoty baśni oraz współczesnych bajek. Na koniec zajęć dzieci zwiedziły bibliotekę, zapoznając się z umiejscowieniem konkretnych, interesujących je, pozycji książkowych na półkach. Bardzo dziękujemy Paniom z biblioteki za ciekawe i atrakcyjne zajęcia.