46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 13 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyły się apele profilaktyczne „Bezpieczne ferie” dla uczniów klas VI, VII i VIII prowadzone przez pedagoga szkolnego p. Katarzynę Wojtalę.
Pani pedagog przypomniała uczniom, w jaki sposób należy zachować bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów zimowych – jazdy na nartach, łyżwach, sankach oraz zabaw ze śniegiem. Podkreśliła, że należy uprawiać sporty zimowe w miejscach do tego przeznaczonych i bezpiecznych, ale nigdy w pobliżu drogi publicznej czy miejscach, gdzie odbywa się ruch pieszych, a także na rzekach, stawach czy jeziorach..
Druga część spotkania dotyczyła zagrożeń: podczas korzystania z Internetu, telefonu komórkowego, portali społecznościowych oraz używania środków odurzających.
Wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną nt. Bezpiecznych ferii zimowych, zasad bezpiecznego korzystania z Internetu i form spędzania wolnego czasu. Na zakończenie p. Katarzyna Wojtala życzyła wszystkim zdrowych, udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

Skip to content