46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Tradycyjnie 11.11.2017 r. odbył się XXV Skierniewicki Bieg Niepodległości. Bardzo liczna grupa uczniów SP 4 wzięła udział w biegu w Parku Miejskim. Mimo trudnych warunków pogodowych, nasi uczniowie nie zawiedli i stanowili jedną z najliczniej startujących ekip. W kat. dziewcząt klas III-IV na blisko 90 uczestniczek, na miejscu VI uplasowała się Julia Pawelczak kl. IV d, wśród chłopców najlepiej wypadł Durzyński Mikołaj z kl.IV f zajmując m-ce XI. W kat. chłopców klas V-VI, wysokie m-ce III zajął Jan Gołębiowski z kl. VI c, natomiast wśród kl. VII, II-III gimnazjum na najniższym stopniu podium stanął Maciesiak Maciej,  wśród dziewcząt z kl. VII, II-III gimnazjum : Jagoda Plaskota VII miejsce, Aleksandra Pawłowska XIX oraz Aleksandra Grzejszczak XI miejsce w kategorii: klasy VII i Gimnazjum.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów byli: Azarkiewicz Elżbieta, Okrasa Agnieszka, Wiercioch Krzysztof.

Skip to content