46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Tradycyjnie 11.11.2018 r. odbył się XXVI Skierniewicki Bieg Niepodległości. Ponad 50 uczniów
z naszej szkoły, wzięło udział w biegu nad Zalewem Miejskim z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Sam udział był bardzo ważny, a dodatkowo należy wyróżnić tych, którzy zajęli miejsca na podium. Mimo trudnych warunków pogodowych, nasi uczniowie nie zawiedli. W kat. dziewcząt klas III-IV na wysokim II miejscu znalazła się Kinga Strzelczyk, natomiast Hania Skonieczna zajęła w tej kategorii wiekowej miejsce IV. Wśród chłopców rewelacyjnie zaprezentował się Janecki Szymon, zajmując najwyższy stopień podium- miejsce I. W kategorii chłopców klas VII- Gimnazjum, I miejsce zajął Maciej Maciesiak, a II był Jan Gołębiowski.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów byli: Azarkiewicz Elżbieta, Okrasa Agnieszka, Wiercioch Krzysztof.

Skip to content